Pasojat e Koronavirusit/ Në rrezik ekonomitë më të mëdha
24/02/2020 21:39

Bursat anembanë botës po shënojnë rënie pasi numri i rasteve të koronavirusit është rritur veçanërisht shumë në Itali dhe Korenë e Jugut, duke vendosur edhe dy ekonomi të tjera në rrezik nga një virus që ka shkaktuar dëme të konsiderueshme deri më tani, në kinë.

Top News – Masat për koronën/ Merkel: Askush se di sa do zgjasin
28/03 22:14
Top News – Mjekët Shqiptarë në Itali/ Priten në Romë nga Di Maio
28/03 22:03
Top News – Korona në Greqi/ Shkon në 1061 numri i të prekurve
28/03 21:43
Trump: New York në karantinë/ Deklarata e presidentit për situatën e rëndë
28/03 21:02
Situata në Greqi/ Rastet e reja me korona dhe masat shtrënguese
28/03 21:00
Top News – Situatë dramatike/ Italia, 889 viktima në 24 orë
28/03 20:39
Top News – Korona në Spanjë/ Raportohen 832 viktima në 24 orë
28/03 19:33
Korona në Britaninë e madhe/ Nis puna për një spital të madh në Londër
28/03 17:37
Top News – Qyteti pa gjyshër/ Mesazhi zemërthyer për Bergamon
28/03 16:56
Top News – Reagimi i Engel/ SHBA kontribuoi në luftën e Kosovës
28/03 14:42
Top News – Rezultojnë positive/ 5 anëtare të kongresit amerikan
28/03 14:41
Top News – Djokovic ndihmon Serbinë/ Tenisti dhuron 1 milion euro
28/03 14:40
Top News – Tragjike në Britani/ At e bijë vdesin brenda 24 orësh
28/03 14:39
Top News – Distancimi social/ Brand-et ndryshojnë logot
28/03 14:39
Top News – Shkelën rregullin, tre serbë në burg: Dënimet jepen me video
28/03 14:38
Top News- Emocionuese/ Namik Dokle i thur vargje vajzës së saj doktoreshë ne spitalin e Bergamos
28/03 14:37
Top News – Britanikët në piknik/ Injorojnë thirrjet
28/03 11:47
Top News – SHBA gjen zgjidhje/ Autorizon plazmën e të shëruarve
28/03 11:47
Top News/ E dhimbshme: 16-vjeçarja, viktima më e re e koronavirusit
27/03 21:51
Greqi, preket foshnja shqiptare/ Humbin jetën 2 të infektuar nën moshën 55 vjeç
27/03 20:46