Pasimi i jashtëzakonshëm i ylli të Realit në miqësoren Spanjë-Zvicër
04/06/2018 17:55

Zvicra arriti ta ndalte sërish Spanjën në një miqësore të zhvilluar mbrëmjen e kaluar dhe të mbyll në barazim 1-1.