Pas Komisionit të Venecias/ Rama: Tre përfundime që konfirmojnë pa ekuivok drejtësinë tonë, Presidenca: Zero shkelje të Kushtetutës
12/10/2019 08:07

Komisioni Venecias në seancë plenare diskutoi dhe miratoi opinionin pas kërkesës së kuvendit të Shqipërisë në lidhje me shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta.

Putin po planifikon lëvizjen që do ta bëjë të paprekshëm!
19/02 16:41
Tërmeti/ Rama dhe Veliaj i dorëzojnë çelësat e shtëpisë familjes Myftari: Do rindërtojmë gjithçka
19/02 16:40
Kosova në “Berlinale”/ Përfaqësohet nga filmi “Exil” i Visar Morinës
19/02 16:25
Vucic: Nuk e përballojmë dot një luftë me Kosovën!
19/02 16:23
Gripi dëmton superioren/ Mungesa të Tirana, Partizani e Kukësi rikuperojnë në kohë
19/02 16:07
Lajme WEB – Ora 16:00 – 19 Shkurt 2020
19/02 16:02
“Diell artificial” për stadiumin/ Zgjidhja për fushën e “Air Albania” që dëmtohen gjatë ndeshjeve
19/02 15:59
Raport i frikshëm! Kequshqyerja dhe ndryshimet klimaterike, një botë e pasigurt për fëmijët
19/02 15:56
“Na mbroni xhamitë”/ Komuniteti mysliman në Gjermani: Ka shumë pasiguri
19/02 15:50
Edicioni Informativ, 19 Shkurt 2020, Ora 15:00
19/02 15:48
Covid-19 vret më shumë burrat/ Në Kinë 2000 viktima nga sëmundja, 74 mijë të prekur
19/02 15:42
Britania, rregulla të reja për punësimin e të huajve, edhe shqiptarëve me pasaportë nga vendet e BE
19/02 15:40
Të deklarojnë pasurinë brenda 48 orëve! OFL kërkesë Ervis Martinajt dhe vëllezërve Kaçorri
19/02 15:26
Ballsh/ Naftëtarët në grevë urie, kërkojnë dhënien e pagave të prapambetura
19/02 15:23
Punëtorë nga Afrika në Shqipëri/ Zënë vendet për të cilat kompanitë shqiptare nuk gjejnë punëtorë
19/02 15:22
Meta: Protestë më 2 Mars/ Presidenti: Kundër grushtit të shtetit të qeverisë Rama
19/02 15:20
Spartak Braho, kundër Ilir Metës: Edi Rama po bën grusht shteti? Grushtet i bën opozita
19/02 15:06
Karnavale në Gjirokastër, po punohen maskat e fundit për fundjavën
19/02 13:54
Shtyhet gjyqi i Çekajt/ Nuk hapet CD-ja e SPAK! Mbrojtja kërkon kohë
19/02 13:53
Braho kundër Ilir Metës: Grushtet e shtetit i bën opozita
19/02 13:51