Partizani thyen “mallkimin”/ Skëndebeu mund Laçin 2-1
29/08/2019 02:45

Java e dytë e Superligës mbyllet me fitoren bindëse të Kukësit 3-0 ndaj Flamurtarit në Vlorë. Verilindorët dalngadalë po marrin formë dhe po gjejnë ritmin pas ndryshimeve të pragsezonit në grupin e lojtarëve.

E njihni EvlihaCelebiun?
20/10 18:01
Fluks fëmijësh në urgjencë/ Virozat, qendrat shëndetësore të hapura edhe të dielën
20/10 15:51
Veliaj: Stadiumi i ri, një tjetër bizhu që i shtohet Tiranës, do rikthejë Kombëtaren në shtëpinë e saj
20/10 15:47
Edicioni Informativ, 20 Tetor 2019, Ora 15:00
20/10 15:33
Exclusive/ Një Kishë në Pallatin e Ahmet Zogut
20/10 15:31
Tri grupe për Reformën Zgjedhore/ Ekspertët po kthejnë rekomandimet e ODIHR në amendamente ligjore
20/10 15:31
Edicioni Informativ, 20 Tetor 2019, Ora 12:00
20/10 13:04
Ditët kur nxirret rakia, banorët e Dukatit vazhdojnë traditën
20/10 13:04
Plazh në tetor, Shëngjini mbushet me pushues vendas dhe të huaj
20/10 12:46
Fundjava në Voskopojë/ Pushues të shumtë vendas dhe të huaj në fshatin që është kthyer në destinacion tursitik
20/10 12:36
Diplomati bullgar: Po shtyjmë Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut drejt Rusisë, Turqisë dhe Iranit
20/10 12:20
JO-ja për negociatat/ Athina me sytë nga Tirana dhe Shkupi
20/10 12:03
Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 19 Tetor 2019, Entertainment Show
19/10 23:15
Edicioni Informativ, 19 Tetor 2019, Ora 19:30
19/10 20:06
Nisi sezoni i virozave e alergjive/ Dyndje te mjekët për raporte. Vetëm në një qendër jepen 1200 ditë pushim
19/10 20:06
5 fëmijë nga Pogradeci, në Siri/ Gjyshja 70 vjeçare: Ndihmë, mi ktheni në shtëpi
19/10 20:04
Erdogan kërcënon Kurdët: Do u shtypim kokat po s’u tërhoqën
19/10 19:08
Krimi nuk ka gjini/ Njihuni me femrat e arratisura më të kërkuara në Europë
19/10 19:02
Paralajmëron Samsung, problem tek S10 dhe Note 10
19/10 19:00
Britani e Madhe/ Parlamenti voton për shtyrjen e Brexit
19/10 18:57