Paralajmëron Avramopulos, kujdes me azilkërkimin që po njeh rritje
18/06/2019 02:03

Komisioneri europian për emigracionin Dimitris Avramopulos ka dalë me një paralajmërim të hapur: nëse shtohen hyrjet legale për azil, BE-ja do të marrë hapa.

Top News – Zërat kundër… Një tjetër zyrtar dënon Trump
05/06 14:19
Top News – Vaksina kundër Covid/ Kompania fillon prodhimin tani
05/06 14:18
Top News – Facebook nis etiketimin e mediave shtetërore ruse, kineze…
05/06 12:44
Top News – Dyshimet për klorokinën/ Nuk vërtetohet studimi për rrezikshmërinë
05/06 12:42
Top News – Covid-19, rritet bilanci i viktimave në Brazil dhe Meksikë
05/06 12:33
Top News – Të hapen kufijtë! Komisioni Europian e kërkon brenda qershorit
05/06 12:30
Top News – Fluturimet nga Turqia/ Rikthehen me 40 shtete në qershor
04/06 21:08
Top News – Maqedoni e Veriut/ Rriten infektimet, kthehen kufizimet
04/06 17:51
Top News – Telenovelat Turke/ Puna vazhdon pavarësisht virusit
04/06 17:40
Top News – OBSH ‘del blof’/ Nisin hetimet për hidroksiklorinën
04/06 17:39
Top News – Shqetësohet India/ Kina po lëviz trupat në kufi
04/06 17:39
Top News – Gates për vaksinën/ Të shpërndahet në bazë globale
04/06 17:25
Top News – Shefi i pentagonit/ Jo dhunë kundër protestuesve
04/06 17:24
Top News – SHBA për Shqipërinë/ Fond 5.5 milionë dollarë
04/06 16:19
Top News – ‘Drejtësi për Jameson’/ Njerku vret fëmijën 2 vjeç
04/06 15:41
Top News – Gjermani: Paketë stimuluese shumëmiliardëshe për ekonominë
04/06 15:31
Top News – Maqedoni e Veriut/ 120 të prekur me covid-19 në 24 orët e fundit
04/06 14:58
Top News – 13 vite nga zhdukja e Madeleines, policia me një pistë të re
04/06 13:36
Top News – Pasojat e pandemisë/ Ndërprerja e vaksinave, miliona fëmijë rrezikojnë jetën
04/06 13:24
Top News – Conte për italianët: Meritojmë të buzëqeshim sërish!
04/06 13:09