Pa Koment – Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër
11/02/2019 15:22

Një efektiv i forcave të rendit në Gruemirë të Malësisë së Madhe u arrestua për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje.

Në terrorin e zhurmave, lokalet e natës në Tiranë nuk zbatojnë asnjë kriter
17/10 16:33
Të ekspozuar ndaj ndotjes/ Studimi: 100 përqind e shqiptarëve janë të prekur
17/10 15:55
Shteti s’paguan faturat/ Trefishohen detyrimet ndaj OSHEE. Borxhi shkon në 113 mln euro
17/10 15:40
Feston Top Media! Ditëlindja e Tanit shënon nisjen e sezonit të ri televiziv
17/10 15:22
Rreziku nga zjarret- Gjirokastër, masat në terren nuk zbatohen
17/10 13:57
Tregu i patates/ Librazhd, prodhimi i njohur i Stëblevës grumbullohet në fshat
17/10 13:54
I largohen policisë falë terrenit malor, shpallen në kërkim 2 të rinj në Shkodër
17/10 13:24
Kripa e jodizuar- Kuvendi, projektligj për kontrollin e prodhimit dhe tregtimit
17/10 12:28
Kadare fiton çmimin ndërkombëtar “Neustadt” për Letërsi
17/10 12:26
Në pritje të nipërve nga Siria/ Prindërit e xhihadistit të vrarë asnjë lajm nga familja e tij
17/10 12:12
Operacion policor në Vlorë, ndalohen 7 persona dhe 3 të tjerë shpallen në kërkim (EMRAT)
17/10 12:05
Shtypet me ‘Rrul’ teksa shtronin rrugën, ndërron jetë 18-vjeçari në Fier
16/10 19:12
Tiranë/ Konferenca rajonale për fuqizimin e edukimit seksual, brenda dhe jashtë shkolle
16/10 17:57
Thirrja e një 14 vjeçare shqiptare e mbetur në kampet e luftës në Siri: Po Shqipëria, çfarë po bën për ne
16/10 15:37
Lirohen 10 protestuesit/ Edhe për Klevis Balliun, detyrim paraqitje
16/10 15:28
Themeluesi i familjes më të madhe mediatike në vend, Dritan Hoxha, do të mbushte sot 51 vjeç
16/10 15:25
Shpërblimet, reagojnë pensionistët: Do shtrëngohemi vetëm me pensionet që kemi
16/10 15:07
Pensionistët pa shpërblim/ 60 milionë euro më pak se plani
16/10 15:04
Arrestohet 38-vjeçari i rrezikshëm në Selenicë/ Vrau 2 gra, tre vite më parë u arratis nga burgu italian
16/10 13:57
Shkatërrohen banesat në Shkozë, do ndërtohet rruga
16/10 12:34