“Open”, si i shpëtoi Dritan Dajti burgimit të përjetshëm?
11/02/2019 22:11

Dritan Dajti dhe ndryshimi i masës së tij të dënimit nga burgim i përjetshëm në vetëm 25 vite burg ishte tema e diskutimit në emisionin “Open” të gazetares Eni Vasili, këtë të hënë në Top Channel. Por si i shpëtoi ai burgimit të përjetshëm, a ishte vendimi produkt i drejtësisë së re apo i drejtësisë së vjetër ende të papastruar?

“Open”, Kryemadhi: E panjohura e vetme, Edi Rama që përfaqëson një grup kriminal
25/04 22:02
Open/ Bllokimi i akseve, Kryemadhi: Strategji dhe plan i befasishëm. Fati i Ramës, çdo ditë e më i zi
25/04 21:55
Open – Dritëhijet e Partisë së Astrit Patozit, reagon edhe Nishani
23/04 02:30
Open – “Ndërkombëtarët, kundër opozitës”. Nishani: Ka folur Zëri i Amerikës
22/04 23:02
Open/ Nishani: Ne duam që Rama të lërë postin e kryeministrit, jo PS-në
22/04 23:02
Open/ Nishani: Patozi me parti të re, e drejta e tij. Respekt për kontributin në PD
22/04 22:40
Open/ E paprecedentë! “Bindja Demokratike” pa kryetar, por me bord drejtues
22/04 22:39
Open/ Dyrnjaja-Nishanit: Kam informacion që LSI do futet në zgjedhje
22/04 22:25
Open/ Nishani: Partia e Patozit e financuar nga Edi Rama
22/04 22:23
Open – “Bindja Demokratike”/ Vazhdon takimi i Patozit me ish-anëtarët e PD-së
22/04 22:18
Open – Salianji e Gjoni sherr live: “Kujt i përmënd familjen ti” “Mos ma trash zërin mua”
19/04 13:20
“Mos e trash zërin me mua!; Ta trash ty dhe kryetarit tënd!” “Plas” në Open mes Gjonit dhe Salianjit
18/04 23:16
Open/ Salianji: Trafikantët shqiptarë, delja e zezë e Europës!
18/04 22:47
Open/ Buzhala: Tregun e narkomafias në Holandë e mbron “me nder” Shqipëria
18/04 22:06
Vizat, Ngjela sulmon Ramën në “Open”: Duhet të jepte dorëheqjen!
18/04 21:59
Open/ Ralf Gjoni “përplaset” me gazetarët: Kemi kontakt me LSI-në, por jemi grup i pavarur
18/04 21:55
Open – “Mbaje gjuhën brënda dhëmbëve” Ngjela sherr me Grida Dumën
16/04 02:00
Paskal Milo në “Open”: Nëse opozita nuk hyn në zgjedhje, cungohet legjitimiteti
15/04 22:46
Open/ Duma: Protestat janë të domosdoshme!
15/04 22:45
Përplasje Duma-Ngjela në “Open”
15/04 22:29