Open/ Reforma në Arsim, Mazniku: E bëri universitetin funksional, por ka ende për të bërë
10/12/2018 22:39

Në emisionin “Open” nga Eni Vasili, në ekranin e Top Channel, foli përmes një lidhjeje të drejtpërdrejtë edhe nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbi Mazniku. Ai deklaroi se është fakt që universiteti është sot shumë më shumë funksional, por efektet e Reformës në Arsim, për të cilin ka kontribuuar edhe vet Mazniku, do të duan kohë dhe vite për t’u ndierë plotësisht.

Open – Përgjimet e “BILD”, debate të forta në studio mes të ftuarve
18/06 01:45
Open/ Neritan Ceka për përgjimet: Janë të pandreqshëm; e papranueshme toleranca për vjedhjen e votave
17/06 22:50
Përgjimet/ Spiropali në ‘Open’: Dosjet nuk mund të përdoren për të shantazhuar kryeministrin
17/06 22:12
Open/ Ngjela dhe Fahri Balliu përplasen ashpër për dekretin e Presidentit Meta
14/06 12:40
Open/ Paralelizmi i Buzhalës për zgjedhjet: Shqipëria nuk hyri në fushën e Beogradit
13/06 22:37
Open/ Ngjela: Akti i Metës i pavlefshëm. Balliu: Mazhoranca do mbajë përgjegjësi ligjore
13/06 22:28
Open – 10 Qershor 2019 – Top Channel
11/06 12:02
Dekreti i Metës/ Kristaq Kume ‘rrëzon’ vendimin e 2017-ës të Kolegjit: Jemi në situatë tjetër
10/06 22:56
Open/ Të regjistruar për 30 qershorin, Milo-Patozit: Duhet të shqetësohemi sesi do shkojmë në këto zgjedhje
10/06 22:32
Open/ Paskal Milo: Kriza, fillimi i rënies së shtetit
10/06 22:14
Open – Përgjimet e Bild, Ngjela përplaset me Bollinon: Mos mbro Kryeministrin
07/06 13:25
Open/ Eni Vasili përplaset me Erion Braçen
06/06 22:54
Open/ Spartak Ngjela: Nëse do isha si Rama, do të jepja dorëheqjen
06/06 22:50
Open/ Erion Braçe: 339 u përdor nga prokurorët për biznes
06/06 22:37
Open/ Braçe sulmon prokurorët: Prodhuan CD shtesë për dosjen “Dako”!
06/06 22:35
Braçe nxjerr emrin e prokurorit në Open: Ja kush i shiti përgjimet
06/06 22:30
Open – “Edhe në barkun e nënës dija më shumë se Basha”, Spiropali debat me zyrtarin e PD
04/06 13:03
Open/ Elisa Spiropali: Berisha dhe Basha kërkojnë viktima në protestë
03/06 22:08
Open/ Fatbardh Kadilli: Kapsollat në protestë? Lloj komunikimi publik
03/06 21:57
Open/ Agron Duka: Përplasjet në protestën opozitare, spontane
03/06 21:56