Open/ Milo: Nëse një protestues vritet, Shqipëria merr flakë
21/03/2019 23:04

Ish-ministri i Jashtëm shqiptar Paskal Milo, duke iu referuar deklaratave të Presidentit Meta se nevojitet një zgjidhje para se të krijohen konfrontime në vend, tha në Open se Shqipëria ndodhet në një fazë të tillë që nëse një protestues vritet, Shqipëria digjet.

Open – ‘Topi në fushën e opozitës’, Bushati dhe Sejamini përplasen me Bolinon, Pezën dhe Spahiun
05/06 02:10
Endri Shabani flet për 50 mijë firmat për ndryshimin e sistemit, ndërhyn Sejamini dhe Bolino
05/06 00:57
Neritan Sejamini tregon se si opozita mund të fitojë zgjedhjet
04/06 23:41
Mesila Doda flet për fitore plebishitare në zgjedhje, ndërhyn Bolino
04/06 23:41
Si rrallë herë Bolino bie dakord me Sejaminin, tek fakti që Basha bën shumë gabime
04/06 23:41
Andi Bushati: Mos ti gënjejmë njerëzit, qeveri tranzitore nuk ka
04/06 23:32
Peza: Problem nuk është Ambasadorja por Luli Basha, firmosi për ndryshim sistemi dhe tani nuk e do
04/06 23:09
Kreshnik Spahiu zbërthen mesazhin e koduar të Kim, kopili është në derën e Bashës
04/06 23:09
Sejamini: Është qesharake ajo që po bën Ambasadorja Amerikane Yuri Kim
04/06 23:09
“Mos bë si i virgjër, ti mos bë si gore”, Bolino dhe Bushati përplasen fort në Open
04/06 22:55
Paralajmërimi i fortë i Spahiut: Nëse firmos marrëveshjen me Ramën, Basha do kapitullojë
04/06 22:54
“Kod mafioz”, Bushati: Ambasada Amerikane është me Ramën edhe kur bën drogë
04/06 22:37
Çfarë je duke thënë? Mesila Doda dhe Kreshnik Spahiu përplasen në Open
04/06 22:37
A është në presion ndërkombëtar Opozita? Doda: S’na shqetëson kjo por vota e qytetarëve
04/06 22:05
“Tipa që pushteti i tredh për një rrogë do ruajnë votën”? Bushati ka dhe një mesazh për Ambasadoren
04/06 21:47
A duhet ta firmosë Basha reformën zgjedhore? Ja çfarë thonë Bolino dhe Sejamini
04/06 21:44
Open- ‘Dhuna e policisë dhe përdhunimi i 15-vjeçares’- flasin Hazizaj, Luarasi, Ballanca dhe Kikia
02/06 02:41
A është e gatshme opozita të terhiqet nga qeveria tranzitore? Flasin Mediu dhe Kaso
02/06 00:30
A do të dalë “tymi i bardhë”, nesër? Argumentat e Mediut, Sulos, Kasos dhe Abilekajt
02/06 00:28
“Rama nuk do ta bëjë reformën zgjedhore”, Mediu: PS nuk ka propozuar asgjë
02/06 00:16