Open/ “Dosja 339”, Marku: Prokurori e ka zvarritur qëllimisht. I ndikuar…
09/05/2019 21:44

Gjatë intervistës së saj për “Open nga Eni Vasili” në Top Channel, kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku tha se transferimi i prokurorit të dosjes 339 ishte transferuar rastësisht.

Open – Bardh Spahia arrestohet live teksa po shkonte në Top Channel. Përgjimet e reja të BILD
20/06 09:35
Balla flet për dekretin e Presidentit dhe përgjimet: Ky është një shantazh i hapur
19/06 23:21
Abilekaj-Ballës: Ti ke ndenjur në tavolinë me Ymer Lalën
19/06 23:08
Balla zbulon se çfarë vendimi do të marrë PS ndaj personave që shfaqen në audiopërgjim
19/06 23:04
I shpallur në kërkim, Bardh Spahia përplaset në Open me Taulant Ballën
19/06 23:03
Taulant Balla flet për përgjimet e reja të Bild: Përgjimet në gazetën gjermane i ka çuar Basha
19/06 22:57
Ishte nisur drejt studios së “Open”/ Bardh Spahia ndalohet live nga policia
19/06 22:44
Open, 18 Qershor 2019
19/06 02:30
Përse nuk u hapën negociatat në Qershor dhe cilat janë shtetet që janë akoma skeptike?
18/06 23:15
Open/ Krahasimi i “sikletshëm” i Dudushit që provokoi debat me Gjatën, Babaramon dhe Shametin
18/06 23:10
A po përgatitet arrestimi i Lulzim Bashës? Gjata: Gjithçka bëhet për të hequr vëmëndjen nga përgjimet
18/06 23:06
Shpërthen Dudushi në Open, “kapet” me Gjatën dhe të gjithë panelin
18/06 22:56
A ka zgjedhje pa dekret në 30 Qershor? Andor Shameti: Dekreti ka rënë, zgjedhjet do bëhen
18/06 22:52
Gjata-Pezës: Po boll o burr i dheut, ngele duke kërcënuar një grua
18/06 22:52
A po e shkelin ligjin kryebashkiakët e Opozitës me ndërhyrjet në KZAZ?
18/06 22:52
Çfarë ndodhi në Shkodër? Voltana Ademi: Nuk u dogj shkolla por kartonat
18/06 22:00
Open – Pergjimet, Ceka përplaset me Spiropalin
18/06 01:45
Open/ Neritan Ceka për përgjimet: Janë të pandreqshëm; e papranueshme toleranca për vjedhjen e votave
17/06 22:50
Përgjimet/ Spiropali në ‘Open’: Dosjet nuk mund të përdoren për të shantazhuar kryeministrin
17/06 22:12
Open/ Ngjela dhe Fahri Balliu përplasen ashpër për dekretin e Presidentit Meta
14/06 12:40