Open/ Doda: Sistemi nuk është në shërbim të viktimës
04/10/2018 22:14

Mesila Doda, Sekretare e Përgjithshme e PDIU-së, u shpreh në emisionin Open me gazetaren Eni Vasili se rasti i Xhisiela Malokut tregon se kemi një sistem të kontaminuar.

Open – Arian Çani zbërthen PS-në: Ja kush kërkon ti zërë vendin Edi Ramës – 18/10/2018
19/10 04:30
Open/ “Paketa antishpifje do fundosë Ramën dhe ‘kamikazët’ e tij!”
18/10 22:05
Open/ Paketa antishpifje, “luftë” kundër medieve apo opozitës?
18/10 22:00
Open/ Avokati: Ekstradimi mund të shqyrtohet, por “Babalja” nuk mund të riarrestohet
15/10 23:00
Open/ “Babalja” përlotet: Nuk trembem, por kam frikë për familjen
15/10 22:59
“Open”, Babalja flet për Fredi Alizotin: Gënjen, atij jepi dy birra dhe…
15/10 22:23
Open/ Rrëfimi i Babales: Nuk trembem nga burgu. Ja oferta që më bënë
15/10 21:26
Open – Përplasja Live, Alibeaj:Ku i more 1 mln euro? Peza: E ke vëllain trafikant droge – 11.10.2018
12/10 03:00
“Open”/ Spiropali: PD, telenovelë orientale me aktorë shqiptarë
11/10 21:32
“Open”/ Alibeaj: Kush denoncon krimin, persekutohet nga Rama
11/10 21:21
Open – Një i vdekur e dy të plagosur në bllok, pamjet ekskluzive nga vendngjarja – 08/10/2018
09/10 11:37
Open – “Babalja”, a i trembet Salianji arrestimit? Deputeti i PD sqaron pozicionin e tij – 08/10/2018
09/10 11:36
Open/ Audio-përgjimi, Salianji: Prokuroria ka depozituar një material nga media, jo materialin e PD-së
08/10 22:39
Open/ “Babalja”, Salianji pranon se është telefonuar nga një numër i panjohur: Nuk jam përgjigjur
08/10 22:34
Open/ Si u largua Ervis Martinaj nga vendngjarja drejt spitalit me taksi
08/10 21:54
Open/ Avokati i Martinajt: Elvana Gjata nuk ishte arsyeja e sherrit. Asnjë konflikt me Ervin Matën
08/10 21:38
Open/ Ngjarja në Bllok, në xhepin e viktimës u gjetën medikamente, vuante nga një sëmundje e rëndë
08/10 21:32
Sonte, në Open, misteret e ngjarjes në bllok
08/10 14:40
Open/ “Po të isha Xhisiela do thoja të njëjtat gjëra” debat mes Dodës, Manjanit e Pezës – 04.10.2018
05/10 04:00
Vrasja në ish-Bllok, Doda: Nuk ka siguri për jetën. Policia të mos marrë urdhra nga të fortët
04/10 22:59