Open/ Avokati i Martinajt: Elvana Gjata nuk ishte arsyeja e sherrit. Asnjë konflikt me Ervin Matën
08/10/2018 21:38

Mirash Martini, avokati i Ervis Martinit, njëri nga dy personat e plagosur në ngjarjen e Bllokut, ku mbeti i vrarë edhe Fabian Gaxha ishte i ftuar në emisionin “Open” në Top Channel, ku u shpreh se pavarësisht atyre që janë thënë këto ditë, klienti i tij nuk ka pasur asnjë konflikt me shtetasin Ervin Mata.

Open – A do krijohet parti politike nga protesta? Flet Pedagogu nga SHBA
18/12 02:43
Open/ Vokshi: Pse Rama e mban të fshehtë takimin me studentët e Gjeologjikut?!
17/12 22:11
Open/ Takimi i Ramës tek Gjeologjia, Mentor Kikia: Ja ku fillon problemi
17/12 22:10
Takimi i Ramës me pedagogë të Gjeologjisë?! Studenti në Open: Jemi të painformuar
17/12 22:05
Open – Berisha flet për protestën e studentëve, “Takimi me Ramen si puthja me Judën”
14/12 02:15
Berisha në “Open”: Ju tregoj dy betimet e Azem Hajdarit! Rudina nuk ikën nga PD-ja
13/12 23:06
Open/ Dudushi replikon me Berishën: Ja si u zgjodhën studentët, që u përballën me Ramën në “Top Show”
13/12 22:46
Open/ Berisha: Dialogu me Ramën si “takim me Judën”, këtë ligj unë e hodha në kosh
13/12 22:43
Open/ Berisha: “Kristali” e “Vitrina” ishin shkolla profesionale, shteti nuk ua njihte diplomat
13/12 22:03
Berisha në “Open”: Cilat janë ngjashmëritë dhe ndryshimet mes dy Dhjetorëve të protestave
13/12 22:03
Open – Studentët përplasen Live me pedagogun: Nuk tërhiqemi, s`ka negociata
11/12 11:25
Open/ Reforma në Arsim, Mazniku: E bëri universitetin funksional, por ka ende për të bërë
10/12 22:39
Open/ Prof. Edvin Prifti: Protesta, gjithnjë natyrë politike. Kjo e studentëve, e vonuar!
10/12 22:39
Open/ Pedagogu “i dëbuar”, Marka: M’u mohua fjala, s’jam dëbuar!
10/12 22:05
A po përçahet protesta? Prof. Hanxhari në “Open”: Pedagogët të mbajnë distancë
10/12 22:04
Open – Protesta e studentëve, Tupja Nikollës: Jep dorëheqjen, ministrja: Skam bërë asnjë gabim
07/12 02:00
Open/ “Mesatarja e ministres së Arsimit 5.9”. Lindita Nikolla: Ja si qëndron e vërteta
06/12 22:57
Open/ Duma: Edhe nëse tarifat nuk janë rritur, është rritur kostoja e jetesës
06/12 22:51
Open/ Nikolla “ia lë topin” universiteteve: Nëse vendosin të ulin tarifat…
06/12 22:50
Open/ Tupja: Nikolla të jepte dorëheqjen dhe…
06/12 22:37