Open – Përplasja Live, Alibeaj:Ku i more 1 mln euro? Peza: E ke vëllain trafikant droge – 11.10.2018
12/10/2018 03:00

Open - Përplasja Live, Alibeaj:Ku i more 1 mln euro? Peza: E ke vëllain trafikant droge - 11.10.2018

Open – Protesta e studentëve, Tupja Nikollës: Jep dorëheqjen, ministrja: Skam bërë asnjë gabim
07/12 02:00
Open/ “Mesatarja e ministres së Arsimit 5.9”. Lindita Nikolla: Ja si qëndron e vërteta
06/12 22:57
Open/ Duma: Edhe nëse tarifat nuk janë rritur, është rritur kostoja e jetesës
06/12 22:51
Open/ Nikolla “ia lë topin” universiteteve: Nëse vendosin të ulin tarifat…
06/12 22:50
Open/ Tupja: Nikolla të jepte dorëheqjen dhe…
06/12 22:37
Open/ Nikolla: Studentët kanë gjithmonë të drejtë
06/12 22:36
Promo – Sonte, Lindita Nikolla në Open, në Top Channel
06/12 17:49
Open – Arsyet pse u zhdukën 80 persona në Vlore, Manjani: Është vetëm fillimi
04/12 01:36
Open/ Klosi për të zhdukurit e Vlorës: Po i shmangen drejtësisë
03/12 22:53
Open/ Desaparesitos-it e Vlorës. Gazetarja bën deklaratën e fortë: Familjarët donin të flisnin, por…
03/12 22:32
Open/ Të zhdukurit e Vlorës, Manjani: Pasojë e kanabizimit të vendit
03/12 22:27
Open – “29 nëntori ditë zie, jo festë”, Voltata Ademi përplaset me historianët në studio
30/11 02:00
“Open”, Nevila Nika: 29 Nëntori? Debati mbyllet nëse vendoset 17 Nëntori!
29/11 22:15
Open/ Historiani Milo: Politikisht, debati fokusohet te periudha pas 29 Nëntorit. I bien fyellit…
29/11 22:15
“Open”, Voltana Ademi: 29 Nëntori, ditë zie për Shkodrën
29/11 22:10
Rama në “Open”: Tolerancën tonë, Brukseli s’duhet ta marrë për dobësi
27/11 12:12
“Nuk jam djali i Kristaqit”. Çfarë ndodhi në “Open” mes Ramës dhe të ftuarve në studio
27/11 11:09
Open – Rama shpjegon “What the Fuck” dhe përplaset me gazetarët: Ja kujt i drejtohet
27/11 01:30
Open/ Rama: Nuk sulmova Brukselin, kam nënvizuar të vërtetat
26/11 23:07
Open/ Rama pakt me Vuçiç për ndarjen e Kosovës? Ja si i përgjigjet kryeministri Edith Harxhit
26/11 22:40