ONM dorëzon raportin për institucionet e drejtësisë, problem tensioni politik
12/01/2018 15:17

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit dorëzoi në Kuvend raportin e vlerësimit për katër kandidatët e Shoqërisë civile për një anëtar në Këshillin e Lartë të Prokurorisë.

“Shqipëria shpëton Merkelin”
22/06 10:20
Parashikimi i Motit 22 Qershor 2018
22/06 09:09
Studentët në provime: Shumë ngarkesë. Japim dhe lëndë që nuk na vlejnë
21/06 20:44
Dhuna, 25 denoncime në ditë; Në 4 ditë 57 raste të dhunës në familje
21/06 20:42
Pushimet në fshat; Fëmijët pas shkollës detyrohen të punojnë
21/06 20:33
Xhaxhi Hasani, eksperti i selfie
21/06 20:32
Mbrojtje për të dashurat, ligji i ri: Urdhër mbrojtje edhe për lidhjet afektive
21/06 20:31
Rihapet dosja “Hajdari”; Avokati i Izet Haxhisë: Të dëshmojnë politikanët
21/06 20:28
Fleckenstein: Kancelarja e Gjermanisë do të thotë “Po”
21/06 15:26
Dedja: Vettingu, shumë i ashpër! Si të kalosh varrin për së gjalli
21/06 15:23
Protesta e skafistëve: Dëmtohet turizmi
21/06 15:17
Çmimi për sheshin “Skënderbej”, Veliaj: Shpërblim
21/06 15:01
Shqiptarët “bëjnë kërdinë” në Spanjë, arrestohet grupi i tretë i grabitësve
21/06 13:49
Vdekja e Enea Ftojit, prokuroria ngre akuzën për efektivët
21/06 12:08
Sheshi “Skënderbej”, hapësira më e mirë publike për vitin 2018
21/06 10:59
Vlorë, protestë për lejet e lundrimit
21/06 09:17
Parashikimi i Motit 21 Qershor 2018
21/06 09:15
Në stresin e provimeve; Psikologët: Ushqim të mirë dhe gjumë të shëndetshëm
20/06 21:04
Fshati që po shembet; Në Koculë të Selenicës, mes naftës dhe varfërisë
20/06 21:02
Provimet me zgjedhje; 37 mijë maturantë në testin më të rëndësishëm
20/06 20:53