“Nuk na lejon t’i shohim plaget në trup”. Afrim Berisha tregon për Open marrëdhëniet me Alvinin
11/11/2019 23:21
Këshillat e vlefshme të mjekëve Alimehmeti, Brataj, Bino, Llaho dhe gazetarit Manaj
03/07 00:24
Si mund të udhëtosh nga Londra në Tiranë? Arben Manaj tregon peripecitë e udhëtimit
03/07 00:11
“Ne nuk njohim askënd që ka Covid”, Brataj i kthen përgjigje të gjithë qytetarëve skeptikë
02/07 23:53
Silva Bino paralajmëron rritje të personave të prekur me koronavirus gjatë dy javëve të ardhshme
02/07 23:50
Pse më shumë viktima dhe të infektuar tani se sa gjatë pikut? Flasin Alimehmeti dhe Bino
02/07 23:32
Rruga Milot-Fier, Paloka: Rama nuk do ketë kohë as për ta nisur rrugën
02/07 22:44
Paloka i përgjigjet akuzës së Ramës se PD ka frikë nga koalicionet parazgjedhorë
02/07 22:31
A ka hequr dorë PD nga Qeveria tranzitore? Paloka i devijon pyetjes, nuk jemi vetëm ne
02/07 22:31
Bolino-Palokës: PD është kontradiktore, diktatorët mendojnë se kanë të drejtë
02/07 22:31
Paloka e zbulon në Open: Kam qenë kundër KOP-it dhe katapultimeve. Ja çfarë thotë për Bashën
02/07 22:31
“Si u bëra Kordinator Kombëtar i PD, na përqafoi Basha dhe kaq”. Deklarata e fortë e Besart Kadisë
02/07 22:31
Ergys Mertiri vlerëson procesin e hapjes së PD: Pritet për t’u parë fytyra e hapjes
02/07 21:52
Paloka tregon takimin e parë me Bolinon dhe e akuzon si mercenar të paguar nga paratë tona. Debatet
02/07 21:52
Bushati: E fundit Parti Demokratike, ka qënë PS e para vitit 2005, replika me Palokën
02/07 21:42
“Hapja” e PD, Edi Paloka flet për mundësitë e “afrimit” të Jozefina Topallit dhe Genc Rulit
02/07 21:40
“Ik ti, të vi unë”, Paloka: Nuk funksionon kështu, jam kundër atyre që gjuajtën me gurë
02/07 21:39
Open – Aktakuza ndaj Thaçit, Ngjela dhe Spahiu me teza të padëgjuara, të ftuar Nesho dhe Abdullahu
30/06 02:50
Abilekaj: Ka një betejë Amerikano-Europiane për zgjidhjen e konfliktit mes Kosovës dhe Serbisë
29/06 23:18
“Gjykata Speciale është më keq se giotina”, Abdullahu replikon me Ngjelën
29/06 23:18
Ngjela: Grenell dështoi, do ketë faktin e Bolton, i rrëzoi politika europiane
29/06 23:18