“Nqs doni të bëni zhurmuesin bëjeni” Presidenti Meta debaton me analistët në Open
17/02/2020 22:43

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Avokat Ngjela flet për “kërcenimin” e Contes dhe paratë që duhen për të përballuar krizën
10/04 00:34
Historia e Jashtëzakonshme në New York e kirurgut Sulejman Çela dhe Pranvera Boshnjakut
10/04 00:09
A rrezikon të shpërbehet BE-ja? Milo dhe Harxhi komentojnë deklaratat e Contes
09/04 23:40
Kreu i Dhomës Amerikane të Tregtisë Enio Jaço i përgjigjet Ramës, përfaqësojmë 220 kompani
09/04 23:32
Sejamini: Rama është autokrat, Baton Haxhiu: Njeriu i varfër problemi i Qeverisë
09/04 23:21
Sejamini kundër Ramës, Baton Haxhiu “shënjestron” Opozitën, debati në Open
09/04 23:20
“Liberalizmimi i masave është i parakohshëm”, Tritan Kalo: Çalon vetëndërgjegjësimi
09/04 23:12
Kryeministri Rama i përgjigjet mes batutave dhe seriozitetit pyetjeve nga qytetarët
09/04 22:55
“Dhoma Amerikane që vetëm mbiemrin ka Amerikan”, Rama ironizon propozimet e DHAT
09/04 22:52
Shisni Jahtet dhe Vilat e treta dhe paguani… Rama ashpërson tonet me bizneset e mëdha
09/04 22:52
Paralajmërimi i fortë i Ramës: Në Maj do merren masa ekstreme
09/04 22:50
Rama zbulon në Open se çfarë do të përmbajë paketa e re e luftës që do prezantojë së shpejti
09/04 22:26
A do shkojmë në plazh ktë vit dhe kur do lirohen masat? Rama: Kjo nuk është një luftë si ajo në Kosovë
09/04 22:23
Rama i përgjigjet akuzave për fondin e “garancisë sovrane”, roli i Qeverisë dhe i bankave
09/04 21:51
Rama jep lajmin e mirë për ata që punojnë në bizneset e mëdha, pagë lufte nga paketa e dytë
09/04 21:40
A u përdorën tamponët për familjarët e zyrtarëve? Rama i kthehet ashpër Bashës dhe Berishës
09/04 21:30
Kemi shpëtuar qindra e qindra jetë, Rama në Open: Debati për testet është absurd
09/04 21:27
A ka kaluar rreziku më i madh me koronavirusin? Ja si përgjigjet Rama në Open
09/04 21:27
Open-A e kaloi Shqipëria të keqen?Flasin Pipero dhe Silva Bino; analistët debatojnë për masat e reja
09/04 04:56
Testi është dalje nga dëshpërimi, Ngjela kundër atyre që thonë: Ka dhënë rezultat por…
09/04 00:27