Një Botëror me Era Istrefin, publikohet klipi i këngës
08/06/2018 17:39

Nga finalja e Champions League në atë të Botërorit të Rusisë. Këto janë momentet e këngëtareve shqiptare, Dua Lipa dhe Era Istrefi. Kjo e fundit do të shfaqet në mbrëmjen e 15 korrikut kur do t'i paraprije finales që do të luhet në stadiumin Luzhniki përballë 80 mijë shikuesve.