New York pa drita/Mbetën pa energji 70 mijë banesa dhe biznese në Manhattan
14/07/2019 12:11

Energjia elektrike është rikthyer pas blakoutit të në dite më parë në Nju Jork, që bllokoi trenat e metrove e la disa persona të bllokuar në ashensorë mbrëmjen e se shtunës.

Top News – SHBA për Shqipërinë/ Fond 5.5 milionë dollarë
04/06 16:19
Top News – ‘Drejtësi për Jameson’/ Njerku vret fëmijën 2 vjeç
04/06 15:41
Top News – Gjermani: Paketë stimuluese shumëmiliardëshe për ekonominë
04/06 15:31
Top News – Maqedoni e Veriut/ 120 të prekur me covid-19 në 24 orët e fundit
04/06 14:58
Top News – 13 vite nga zhdukja e Madeleines, policia me një pistë të re
04/06 13:36
Top News – Pasojat e pandemisë/ Ndërprerja e vaksinave, miliona fëmijë rrezikojnë jetën
04/06 13:24
Top News – Conte për italianët: Meritojmë të buzëqeshim sërish!
04/06 13:09
Top News – Putin shpall gjendjen e jashtëzakonshme pas derdhjes së naftës në Arktik
04/06 13:06
Top News – Protestat në SHBA, Trump: Gati “ligjin e rebelimit”
04/06 12:57
Top News – Covid, shokon Bolsonaro/ ‘Një ditë do vdesim të gjithë’
03/06 19:34
Top News – Lehtësohen udhëtimet/ Pas Gjermanisë, edhe SHBA
03/06 19:29
Top News – Shpërthen virusi/ Maqedoni, 101 raste në 24 orë
03/06 17:26
Top News – Ndotja e ajrit në Kinë/ U rikthye në nivelet para Covid 19
03/06 17:17
Top News – Shtëpia ku lindi Hitleri/ Austria do ta ‘neutralizojë’
03/06 17:16
Top News – Udhetimet jashtë vendit/ Gjermania shfuqizon paralajmerimet
03/06 17:14
Top News – Zbulimi i shkencëtarëve: Ajri më i pastër në të gjithë globin …
03/06 15:04
Top News – Testohet ibuprofeni, a është efikas ndaj koronavirusit?
03/06 14:12
Top News – Vrasja e njeriut me ngjyrë, Nju Jork-u del jashtë kontrollit
03/06 14:01
Top News – Koronavirusi në Evropë, shqetësime në Francë dhe Gjermani
03/06 13:55
Top News – Ikën Grenell… I jep lamtumirën Gjermanisë
03/06 13:49