Negociatat për detin, Meta: Pres informacione të plota
14/06/2018 12:09

Kreu i shtetit Ilir Meta foli mbi takimin e një dite më parë me kryeministrin Edi Rama ku tha se u fol për ecurinë e negociatave me Greqinë dhe u shpreh se pret informacione më të plota.