Ndotje me leje nga Klosi/ Mbetjet për riciklim mblidhen pranë zonave të banuara
28/09/2019 07:19

Në Vaqarr të Tiranës është në funksion një zonë ku bëhet mbledhja dhe riciklimi i mbetjeve.

Edicioni Informativ, 18 Nëntor 2019, Ora 00:00
18/11 00:53
“Rama ik”/ “Protesta” e tifozëve në “Air Albania Stadium”
17/11 21:28
Shitje rekord biletash/ 45 milionë lekë. 100.000 mije kërkesa për 21.700 vende
17/11 20:58
Inagurohet stadiumi i ri/ Ceremonia në “Air Albania” para ndeshjes
17/11 20:58
Të jetosh duke qëndisur thasë, njihuni me gruan që fiton para duke punuar me grep e gjilpërë
17/11 20:53
Gati për ndeshjen Shqipëri-Francë, përgatitjet e fundit në stadiumin e ri Air Albania
17/11 20:46
Edicioni Informativ, 17 Nëntor 2019, Ora 19:30
17/11 20:43
Brenda ceremonisë së “Air Albania Stadium”
17/11 20:27
Atmosfera në sheshin e Prishtinës gjatë ndeshjes Kosovë-Angli
17/11 17:57
Sot ndeshja Shqipëri-Francë/ Në Tiranë edhe presidenti i UEFA-s
17/11 16:50
Prapaskenat e tërheqjes së Kavalec, ish-këshilltarja e Trump: U lobua nga Shqipëria kundër saj
17/11 16:36
Protesta e minatorëve në Bulqizë: Do të krijojmë sindikatë të re
17/11 16:18
“Shqipëria punon tokën”, fermerët mblidhen në Sheshin Skënderbej
17/11 16:02
Basha me fermerët në Divjakë: Dixhitalizojmë bujqësinë
17/11 15:56
De Biasi xheloz për Rejan/ Ish- trajneri dhe Igli Tare flasin për stadiumin e ri
17/11 15:31
Edicioni Informativ, 17 Nëntor 2019, Ora 15:00
17/11 15:18
Sot tjetër baticë në Venecia, pritet rritje e nivelit të ujit
17/11 14:30
500 vjetori i Havanës, spektakël fishekzjarresh për themelimin e qytetit
17/11 14:24
Anglezët në Prishtinë, tifozët krijojnë atmosferë. Pritje e ngrohtë
17/11 14:08
Të maskuar si policë, 5 persona arrestohen teksa po trafikonin kanabis
17/11 14:02