Meta dekoron Agim Fagun në 70-vjetorin e lindjes
15/09/2017 00:00

Legjenda e basketbollit shqiptar, Agim Fagu, në 70-vjetorin e tij të lindjes është nderuar nga Presidenti Ilir Meta me dekoratën e lartë “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”.

Reshjet pezullojnë takimin Flamurtari-Laçi
16/12 20:09
Kukësi gjen paqe, Halili bën “Mea Culpa”
16/12 15:35
Houston, çfarë skuadre! Fiton dhe derbin me San Antonion
16/12 13:02
Skënderbeu, Daja: Laçin e kemi harruar
15/12 20:09
NBA, shkëlqejnë Cleveland e Golden State
15/12 12:19
Cristiano, më i miri i historisë? Reagimi fantastik i Maradonës
15/12 11:21
Tensione pas ndeshjes së Kupës, Tirana denoncon dhunën policore
13/12 21:22
Kupa e Shqipërisë, Tirana kalon me vuajtje ndaj Vllaznisë
13/12 20:40
Portieri që turpëroi Ronaldinhon
13/12 13:52
Kupa e Shqipërisë sjell përballjen Vllaznia-Tirana
12/12 20:28
Arbitri i dhunuar: Policët nuk më ndihmuan
11/12 20:59
Europa League, Atalanta kundër Dortmund; Milani gjen Ludogorets
11/12 15:44
Dhunohet arbitri në derbin Përmeti-Këlcyra
10/12 18:57
Demollari në kërkim të talenteve
10/12 18:11
Kaos te Kukësi, Gjici rikonfirmon Milinkoviçin
10/12 15:37
Ze Maria, jeta në Shqipëri
10/12 13:03
Hakmarrje brenda pak sekondash
10/12 08:29
“Ringjallet” Dinamo! Ish-basketbollistët krijojnë shoqatën e klubit të shpërbërë
08/12 15:06
Kukësi, tension për rezultatet. Protagonistët: Çështje e brendshme, debate normale
05/12 20:40
NBA, Cleveland merr fitoren e 12 radhazi
05/12 13:16