Maqedoni, opozita kunder 100-vjetorit te shqiptareve
20/02/2012 19:45

Partia me e madhe opozitare maqedonase, LSDM eshte shprehur kunder festimeve me rastin e 100-vjetorit te pavaresise se Shqiperise. Deputetet e kesaj partie ne komision parlamentar per Kulutre, kerkuan qe festimet per i 100-vjetorin e flamurit shqiptar te largohet nga programi per festimet e pervjetoret e rendesishme ne vitin 2012. Ata bene thirrje qe te mos ndahen mjete nga buxheti per jubileun njeshekullor te flamurit shqiptar.

Aventura e Sgarbit në Shqipëri/ Rrëmbehet nga dallgët në Palasë. “Jam shumë mirë”
06/06 16:08
Top News – Rrezikon Vittorio Sgarbi/ Po lahej në ujrat e Jonit në Palasë
06/06 16:08
Plehrat nga Durrësi në Manzë/ Protestë e banorëve: Po na ndotin tokat
06/06 15:51
Skandali i abuzimit në shkollë/ Ministria e Arsimit ishte informuar për ngjarjen
06/06 15:46
Hiqet masa ndaj Serbisë/ Qeveria “Hoti” anulon reciprocitetin e “Kurtit”
06/06 15:42
Opozita e re kundër reformës, Murrizi: Nuk votojmë asnjë dosje pazari
06/06 15:41
Dosja e pazbardhur e 1997/ Sonte në ciklin “Gjurmë Shqiptare”
06/06 15:31
Kujdestarët duhen kontrolluar: Duhet vlerësim psikologjik për të ndalur abuzuesit
06/06 15:20
Top News – “Fake News” i mbetjeve, Balla: Luli Basha të kërkojë falje
06/06 14:28
Palasë/ Momenti kur dallga përplas Vittorio Sgarbi-n, e ndihmojnë e bija dhe roja i shpëtimit
06/06 13:39
Hiqet masa ndaj Serbisë/ Hoti anulon reciprocitetin e Kurtit
06/06 13:34
Trafikantët para gjykatës/ U denoncuan në Top Story, sot masa ndaj dy të arrestuarve
06/06 13:34
Opozita parlamentare te Kim/ Shefat e grupeve në rezidencë për listat e hapura
06/06 13:32
Abuzimi në jetimore/ Hetimi vazhdon edhe ndaj të dyshuarve të tjerë për abuzim
06/06 13:32
“Ishte një pagëzim shqiptar”/ Incidenti i frikshëm në Palasë, reagon kritiku italian Vittorio Sgarbi
06/06 13:29
Top News – 20 raste te reja me Covid/ Tirana mbetet vatra kryesore
06/06 13:08
Arrihet marrëveshja për reformën/ Identifikim biometrik 100% dhe reformim të KQZ
06/06 12:49
Zgjidhja për plehrat/ Inceneratorët në Elbasan dhe Fier
06/06 12:48
Top News – Takimi me Yuri Kim/ Murrizi-s’heqim dorë nga kërkësat
06/06 12:47
Ndalohet polici abuzues/ Shefi i Fushë-Arrëzit përdhunoi vajzën që denonconte abuzuesit
06/06 12:19