Mane, mjeshtër karateje
09/09/2017 00:00

Në ndeshjen e javës në Premier League mes Manchester City-t dhe Liverpool, Sadio Mane është ndëshkuar me kartonin e kuq për një ndërhyrje mjaft të rëndë ndaj portierit të City-t Ederson.