Lushnjë/Humb jetën duke ndjekur hajdutin, 57-vjeçarit i kishin vjedhur lopën
16/07/2019 12:24

Një person gjeti vdekjen mëngjesin e kësaj të marte në vendin e quajture “Tre urat” në Divjakë. Viktima është Agim Muça 57 vjeç, ndërsa djali i tij mbeti i plagosur.

Dekori i Shën Valentinit, Ditës së Verës/ Arsimi profesional në Vlorë, puna e përvitshme e nxënësve
20/01 12:30
Sulmi me armë ndaj çiftit të bashkëshortëve/ Policia: 2 persona u futën në shtëpi dhe…
20/01 10:10
Rikthehen temperaturat e ulëta pas reshjeve, njihuni me parashikimin e motit për fillim e javës
20/01 09:58
Nuk dini ku të kaloni fundjavën? N’Zall Bastar, për 25 min
20/01 09:48
Nën shenjën e “Miut”/ Azia përgatitet për vitin e ri hënor
19/01 20:49
Vendimi i BE: Reduktohen ndihmat për Turqinë
19/01 20:46
Dieta mesdhetare/ Më e mira në botë mes alternativave
19/01 20:43
Mjegulla “pushton” kryeqytetin, kujdes kur qarkulloni!
19/01 20:27
Kinemaja “Shqipëria dje”/ U ndërtua në Elbasan nga biznesmeni Gjergj Luca, në projekt edhe teatri
19/01 20:12
Zall-Bastari me rrugë të re, bashkia transformon edhe qendrën administrative
19/01 19:57
Shkeljet e këmbësorëve/ Disa e pranojnë që bëhen burim aksidentesh, por të tjerë refuzojnë
19/01 19:51
Zhgënjim pas 100 vite parlamentarizëm/ Topalli: Me fat që s’jam më pjesë e kalbësirës politike.
19/01 19:48
“Venecia” zbarkon në shkurt/ Misioni i dytë për konfliktin mes Parlamentit dhe Presidentit
19/01 19:43
Dritan Dajti, stafi i burgut nën hetim/ Shfaqi probleme me shikimin dhe alergjitë, u dërgua në 2 klinika private
19/01 19:38
Posti i presidentit/ “Molla e sherrit” mes VV dhe LDK
19/01 19:35
Thaçi takon Walker: Të krijohet sa më shpejtë qeveria
19/01 19:30
Numri i të burgosurve/ Shqipëria e para në Ballkan, e katërta në Europë
19/01 19:23
Tradita në Poloni: Si dëbohet djalli me kamzhik
19/01 17:38
Thaçi, Haradinaj e Kurti/ Në kujtimet e Pandeli Majkos
19/01 17:26
Alpinisti rrëzohet dhe thyen këmbën, helikopteri i Forcave Ajrore niset për ndihmë
19/01 16:42