Lirimi i Florenc Çapjas dhe Suel Çelës/ Reagon Policia e Shtetit: Vendime të paligjshme
21/11/2019 15:42

Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me lirimin e dy emrave shumë të njohur si Florenc Çapja dhe Suel Çela, të cilët u liruan me vendim gjykate dje.

Aksidenti në Korçë/ Shoferi humbi jetën, po punohet për nxjerrjen e trupit
07/12 18:12
U vra apo vdiq Ismail Qemali? Sonte në “Gjurmë Shqiptare” në Top Channel
07/12 17:11
Surpriza djallëzore e shef Renatos/ Si turbulloi portalet lajmi se Renato s’do ishte në program
07/12 16:56
“Njeriu me k’mishë”/ Historia e drejtuesit të xhandarmerisë së zogut
07/12 16:52
Kosova bojkoton Nobelin/ Çmimin do e marrë adhuruesi i Miloshevicit
07/12 16:41
Taksa e ulur për banesat/ Nga një janari, rihapet procesi i rivlerësimit
07/12 16:35
Fitoi 105 milionë paund/ Të nesërmen sërish në punë me kamionin e vjetër
07/12 16:34
Thumana është rrënuar, mungojnë 24 persona/ Të pastrehët ende në çadra
07/12 16:01
Zjarrfikësit që nuk kanë moshë/ Ekipi i Vlorës që nxori nga rrënojat njerëzit në Durrës
07/12 16:00
Tërmeti rriti qiratë/ Në Tiranë kërkohen më shumë katet e ulëta
07/12 15:44
Porto Romano do kthehet në park/ Rama tregon projektin dhe inspekton ndërtimin e bazamentit
07/12 15:40
Banorët në pallatin e rrezikshëm/ Ka kryqin e kuq, por ata hyjnë të nxjerrin mobilieje
07/12 15:31
Bilanci pas tërmetit/ Voda: Bashkia e Durrësit miraton bonusin e qirasë për 660 familjet e para
07/12 15:22
Nata në çadra dhe në shi/ Një pjesë e banorëve u vendosën në shtëpitë kontenier
07/12 15:18
“Shkelësit do mbajnë përgjegjësi”/ Kryeprokurori: Do verifikojmë edhe defektet ligjore
07/12 15:07
Rama i jep çelsin e shtëpisë të moshuarës në Kashar,te dera një tufë me hudhra kundër shejtanit
07/12 15:02
Nga hotelet në shtëpi, Rama: Brenda janarit të gjithë do sistemohen
07/12 14:36
Rama foto me “katunarin terrorist” të Saukut: E vras një pulë për ty
07/12 14:36
Tiranë, u paguan qiratë për 923 familje të mbetura pa strehë
07/12 14:09
12 ditë pas tërmetit/ Sfida e banorëve të Durrësit, strehimi
07/12 13:46