Lani duart me sapun/ Mjekët: janë burim i sëmundjeve infektive dhe jo vetëm
23/07/2019 19:51

Duart e palara janë burim për sëmundje infektive dhe jo vetëm. Ndaj mjekët rekomandojnë me të madhe që duart të lahen disa herë në ditë dhe jo vetëm me ujë apo alkool, por me sapun.

Edicioni Informativ, 20 Gusht 2019, Ora 19:30
20/08 20:23
Protestuesja meksikane, koleksion veshjesh për çdo protestë
20/08 18:22
Universiteti i Glasgow-t studion veshjen e Kate dhe Meghan-it
20/08 18:18
Kompanitë amerikane: Jo më fitime me çdo kusht
20/08 17:25
Vodhën 40 kg rërë nga plazhi, turistët rrezikojnë 6 vjet burg
20/08 16:40
Trump për Groenlandën: Nuk do të ndërtoj atje një Trump Tower
20/08 16:22
Replikat Putin-Macron/ Dy presidentët debatojnë për jelekverdhët dhe protestuesit në Rusi
20/08 16:10
Lajme WEB – Ora 16:00 – 20 Gusht 2019
20/08 16:01
Edicioni Informativ, 20 Gusht 2019, Ora 15:00
20/08 16:00
Itali, sot vendoset fati i qeverisë/ Kryeministri do japë dorëheqjen?
20/08 15:58
“Lufta” tregtare vazhdon. Takimi i ministrave të Kosovës dhe Maqedonisë nuk dha zgjidhje
20/08 15:55
Epoka e re e digjitalizimit/ Ofertat e Digitalb-it për dekoderin që ju duhet pas 1 shtatorit
20/08 15:50
Me këngë nëpër Pazar/ Netët me grupin polifonik shëtitës në Gjirokastër
20/08 15:33
Sot dhe nesër ditët më të nxehta/ Reshje shiu në fundjavë, por pushimet nuk do t’iu prishen
20/08 15:24
Turizmi, s’ka njerëz të certifikuar/ Kasmi: Në tregun e operatoreve, me licencë, njerëz që nuk e meritojnë
20/08 15:20
7 mijë fëmijë në klasë të parë/ Dokumentet që ju duhen për regjistrimin në shkollat e Tiranës
20/08 15:17
Shkodra me sytë nga KQZ/ Ende s’ka mbërritur kërkesa, Kume: Zgjidhjen e jep vetëm Meta
20/08 15:13
“Skanimi” fitoi 1 mln euro. Bilanci zyrtar i koncesionarit për vitin 2018 i dorëzuar QKB
20/08 15:09
Edicioni Informativ, 20 Gusht 2019, Ora 12:00
20/08 12:55
Shëngjini, plazhi i Kosovës/ Janë të shumtë ata që pushojnë, apo që kanë blerë edhe shtëpi
20/08 12:37