Lajme WEB – Ora 16:00 – 23 Prill 2019
23/04/2019 16:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Greqia në zgjedhje/ Tsipras dhe Mitsotakis mesazhet e fundit
25/05 12:44
Luan ndeshje bamirësie në polo, princi Harry në Romë
25/05 12:39
Edicioni Informativ, 25 Maj 2019, Ora 12:00
25/05 12:37
Serbia paralajmëron masa të rrepta kundër Kosovës, reagon Prishtina zyrtare
25/05 12:34
Maqedonia e Veriut në NATO
25/05 12:31
I gjithë qyteti me ramazan
25/05 12:29
Përse rebelohen adoleshentët?
25/05 12:23
Mjekët, kritika për ligjin/ Urdhri i Mjekut: Duhet ndarë gabimi nga neglizhenca
25/05 12:18
Trump: 1500 trupa në Lindjen e Mesme
25/05 12:17
Nota mesatare në maturë/ Këtë vit, ndryshimet nuk do prekin maturantët
25/05 12:15
Punimet e baltës për turizmin/ Lezhë, janë nga më të preferuarit nga të huajt
25/05 12:14
“Java e Ali Pashës”/ Tepelena hap sezonin turistik
25/05 12:11
Shqipëria, më pak eksporte/ E fundit në rajon për volumin e mallrave
25/05 12:09
Sot protesta e opozitës/ Nis në orën 19 para kryeministrisë
25/05 11:55
Parashikimi i Motit 25 Maj 2019
25/05 09:23
Hahn po mendon shtyrjen e publikimit të pakos së zgjerimit në BE
24/05 21:55
Etapa e fundit e turit çiklistik. Eugert Zhupa u shpall fitues në itinerarin Sarandë-Fier
24/05 21:38
Veseli në Prokurorinë Speciale. Padit pjesëtarët e videos. Shoqëria civile: Të pyetej që para 5 viteve
24/05 21:30
Fiks Fare/ Historia rrënqethëse e 8-vjeçares. Jeton me babain në një dhomë në konviktin e Divjakës
24/05 20:23
Edicioni Informativ, 24 Maj 2019, Ora 19:30 – Top Channel Albania – News – Lajme
24/05 20:19