Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit
Lajme WEB – Ora 16:00 – 18 Nëntor 2019
18/11/2019 16:01