Kushtetuesja/ Presidenti, akuza KED për interpretimin e afatit
14/11/2019 07:38

Në një konferencë për shtyp të paralajmëruar Presidenti Meta u shpreh se mosndjekja e rradhës për përzgjedhjen e anëtarëve kushtetuese nga KED dhe interpretimi se afati i presidentit për përzgjedhjen e vakancës së parë ka mbaruar është absurd e turpshme dhe mafioze.

Tërmeti/ 100 punonjës do të nisin së shpejti punën, pallatet në Durrës ku do të ndërhyhet fillimisht
10/12 22:11
Edicioni Informativ, 10 Dhjetor 2019, Ora 19:30
10/12 20:38
Humbën familjarë në rrënojat e Thumanës, familja Greku sistemohet në banesa të reja në Tiranë
10/12 20:27
Dëmet në pallatet para vitit ‘93/ Durrës, 10 brigada me 100 punëtorë do t’i riparojnë për 3 muaj
10/12 20:16
Thaçi në Reçak: Nuk mund të mohohet historia
10/12 20:13
Në Prishtinë marshohet për të drejtat e njeriut
10/12 20:11
Kosova nuk është imune ndaj fenomenit të dezinformimit
10/12 20:02
Azil në vendet e BE/ Riatdhesohen 173 shtetas shqiptarë
10/12 19:55
Veseli pyetet në Hagë/ “Lufta e UÇK, përballje me spastrimin etnik që synonte Serbia
10/12 19:52
Kryeministrja më e re në botë. Jeton në një apartament me qira me të ëmën
10/12 19:50
Prokuroria: Dënoni Salianjin/ Dosja Babale, dënim si Tahiri, kërkohet shërbim prove
10/12 19:44
Shijaku do rindërtohet/ Kryeministri takon banorët e pallateve të dëmtuara
10/12 19:42
Qyteti Studenti do rindërtohet/ Brenda katër vitesh përfundon kampusi i ri për studentët
10/12 19:40
Qira për ata që mbetën pa shtëpi/ Banorët e zonës së kombinatit përfitojnë bonusin
10/12 19:38
4 orë nën rrënoja me Ramë Lalën/ Ruzhdi Gripshi tregon bisedat me 17 vjeçarin dhe si arriti që ta shpëtojë
10/12 19:33
Dorëhiqet kreu i AKEP/ Ilir Zela zëvendësohet nga Tomi Frashëri, këshilltari i kryeministrit
10/12 19:27
Lajme WEB – Ora 19:00 – 10 Dhjetor 2019
10/12 19:00
Procesi për shkarkimin e Trump, demokratët bëjnë publike dy akuzat
10/12 18:52
Nga hotelet në çadra/ Manzë, të pastrehëve do t’ju jepen paratë e qerave
10/12 18:42
Emmanuel Macron vazhdon reformat e pensioneve pavarësisht grevave
10/12 18:29