Kryeprokurori i ri, Ambasada e SHBA: Nxisim Parlamentin të zbatojë ligjin
07/12/2017 14:24

Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka shpërndarë një komunikatë të shkurtër, ku rithekson qëndrimin e saj mbështetës për opinionin e dhënë nga OPDAT dhe EURALIUS në lidhje me debatin për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri.

Hetimet për Tiranë-Elbasan, Haxhinasto merret në pyetje
19/02 20:41
Një President? BE kundër propozimit të Edi Ramës
19/02 20:25
Astrit Veliaj merr mandatin
19/02 15:34
Presidenti kërkon “negociatorët”, shkresë MPJ-së
19/02 15:25
“Tahiri”, hetim parlamentar; Shtyhet kërkesa e PD, por PS është dakord
19/02 15:12
Vetting politikës? Xhafaj: Kam gati projektin
19/02 14:57
Tsipras-Rama, për Pashkë në Korçë
18/02 15:46
Basha në Budapest: Shqipëria në vendnumëro nga qeveritarët
17/02 13:39
Parlamenti përmes batutave. Fjalët e vockla pa etikë mes Ramës dhe Berishës
15/02 20:35
A duhen inceneratorët? Të gjithë janë dakord, por ndahen tek procedura
15/02 15:33
Rama u përgjigjet fermerëve korçarë: Mos mbillni patate!
14/02 12:17
Tërheqja e grave, Berati i PD si Lezha e PS; Basha qëndrime të ndryshme
13/02 20:46
Biznesmeni heq tre “deputetë”
13/02 20:34
Si ndalet blerja e votës?
13/02 15:32
Tre dorëheqje për biznesmenin; dy gra dhe Halimi i hapin rrugë Astrit Veliajt
13/02 15:24
Një datë për negociatat me BE, PS-PD drejt konsensusit për një pakt për Europën
13/02 11:02
Basha: Komisioni do të hetojë ndërhyrjen e maxhorancës në skandalin “Tahiri”
13/02 10:06
Basha: Komisioni do të hetojë ndërhyrjen e maxhorancës në skandalin “Tahiri”
12/02 15:48
Vettingu për 60 të parët
12/02 15:46
Gratë refuzojnë mandatin e Halimit
10/02 15:30