Korçë, komedi premierë/ “S’ka burrë që tradhton gruan time”, në skenën e teatrit
08/02/2020 15:34

“S’ka burrë që tradhton gruan time”, është komedia e ngjitur në skenën e teatrit të Korçës duke sjellë humor dhe batuta të shumta. Shkruar nga Samuel Bobrick dhe Ron Clark, me regji të Guri Kocos komedia ka në qendër 3 personazhe, një femër dhe dy meshkuj, tradhëtinë dhe ndjenjat e tyre

Thyerja e karantinës/ Kryeministri kërcënon me burg
04/04 19:06
Kosovë , shtohet papunësia/ Rritet numri i të prekurve nga Covid 19
04/04 18:50
Xhevahir Zeneli dhe Edmond Halili dhurojnë shfaqe për banorët e pallateve në Durrës
04/04 18:45
Suedia pa izolim/ Emigranti shqiptar tregon përvojen ndryshe
04/04 18:35
Mësuesit, më pak paga/ Marrin të zvogëluar rrogat e muajt Mars
04/04 18:35
Beteja kundër covid 19/ Flet mjekia shqiptare në Como
04/04 18:00
Covid – 19 dëmtoi biznesin/ Prodhuesit kërkojnë ndihmë
04/04 17:47
67 viktima në Greqi/ 4 të vdekur vetëm sot
04/04 17:46
Covid – 19 dëmtoi biznesin/ Prodhuesit kërkojnë ndihmë
04/04 17:46
Rama: Disa njerëz hileqarë mendojnë se ja hedhin edhe virusit, por do na hedhin në erë
04/04 17:18
Radhë në postë/ Si po funksionon skema e ndarjes së pensioneve
04/04 16:59
18 viktima, 99 të shëruar/ 29 raste të reja në 24 orët e fundit, të prekurit 333
04/04 16:59
Të drejtat në burgje/ Sugjerimet e komunitet kombëtare të Helsinkit
04/04 16:58
Top News – Presidenti për koronën/ ‘Suksesi, vetëm nga kufizimet’
04/04 16:28
Fantastike/ Flamuri shqiptar valëvitet në Bolognia
04/04 15:55
Ministri Lleshaj në terren! Inspektime rreth masave të policisë për kufizimin e lëvizjes
04/04 15:15
Shkeljet e karantinës/ Reagon kryeministri Rama, kërcënon me burg shkelësit
04/04 15:12
Karantinë për komunat serbe/ Urdhërohet izolimi për Zvecanin dhe Mitrovicën e Veriut
04/04 15:09
67 viktima në Greqi/ 4 të vdekur vetëm sot
04/04 15:05
Emigrantët bllokohen në kufi/ 30 persona nuk lejohen të kalojnë në Kapshticë
04/04 15:04