Kombëtarja e nis me miqësoren ndaj Norvegjisë
03/01/2018 12:49

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë ndaj Norvegjisë në datën e lirë të FIFA-s për muajin Mars. Kuqezinjtë e trajnerit Kristian Panucci zyrtarizuan më në fund rivalin për të cilin negocionin prej javësh, duke zgjedhur përfaqësuesen nordike për të testuar elementë të rinj.

Duka, në një intervistë ndryshe në “Shiko Kush LUAN”
14/10 12:39
Ish-mesfushori legjendar i bardhebluve merr drejtimin e Tiranës
13/10 12:41
Ze Maria: Gabova unë; Halili zgjidh kontratën me brazilianin
12/10 15:03
Konfuzioni me Luiza Gegën, finishin e kaloi e dyta, por në kronometër doli e para
09/10 21:09
Panucci “zbërthen” Jordaninë: Ekip i nivelit tonë, portat e Kombëtares të hapura
09/10 20:43
Ylli Shameti: Kemi humbur me dy rivalë direkt, është faji ynë
08/10 23:44
Partizani për titull? Gazmend Demi ende s’e thotë hapur
08/10 23:43
Humbja me Partizanin, Gjici ua vë fajin mungesës dhe dëmtimeve
08/10 23:41
Armando Cungu: Rexhinaldo problemi i Kukësit
08/10 20:53
Skënder Gega zbulon projektin e Partizanit, përtej fazës së parë
08/10 20:46
Olsi Rama zbulon “çelësin e suksesit” të këtij Partizani
08/10 19:59
Konferenca e befasishme, Panucci flet për lojtarët e rinj, por dhe të ardhmen e tij
07/10 22:55
Sfida ndaj Partizanit, Cungu: Do të luajmë për fitore
07/10 22:53
Kombëtarja U21 gati për Spanjën, Bushi tregon lojtarët e grumbulluar
05/10 15:19
Karius nuk i ka harruar gafat, “merr në qafë” edhe Besiktasin
05/10 03:30
Calja shpallet “Qytetar Nderi” i Cërrikut
04/10 21:04
Superliga/ Fiton Tirana, Flamurtari pëson disfatë
03/10 22:28
Jordania e Izraeli, Panucci grumbullon 4 debutues për ndeshjet e tetorit
02/10 20:30
Ze Maria qëndron te Tirana: Kam mbështetjen e skuadrës, nuk qëndroj për parà
01/10 20:30
25 vite nga ndërhyrja më e rëndë në futboll. Ai që e bëri thirrej “Psikopati”
28/09 10:16