“Ke qënë 8 vjet në pushtet”, Besart Kadia përplaset në Open me Monika Kryemadhin
12/12/2019 23:18
Open-Dritë-hijet e lobingjeve & akuzat e BILD.Përplasen Bushati,Sejamini,Dudushi,Bolino dhe Salianji
21/01 03:10
Shperthen Sejamini ndaj Bolinos: ske asnje fakt. Debat edhe me Dudushin
20/01 23:05
“Nuk bleu 6 byreke per termetin”, Sejamini-Spahiut: Edhe diktatori s’kishte kete fantazi
20/01 22:59
Ja perse u terhoq BILD sipas Kreshnik Spahiut dhe 10 “fakte” te padegjuara per Lulzim Bashen
20/01 22:59
A duhet marre seriozisht BILD? Debat per te mos u humbur mes Sejaminit, Bushatit dhe Dudushit
20/01 22:24
Debat ne Open mes Sejaminit dhe Bolinos per artikullin (qe me pas u fshi) ku BILD akuzonte PD-ne
20/01 22:19
Sejamini: Kontaktuam me BILD, ja çna tha. Dudushi: klikime kane edhe videot porno
20/01 22:15
Akuzat e BILD, Salianji: Nuk ka asgje te re, akuze me zero fakte
20/01 22:09
Open- “Pasojat e paqes”, debate të forta mes Andi Bushatit, Blerina Gjylametit dhe Çlirim Gjatës
17/01 03:16
Skenaret pas marrëveshjes Mazhorancë Opozitë për Reformën Zgjedhore. Debat mes Bushatit dhe Gjatës
16/01 23:22
Patozi: Ja e vërteta përse u ul Basha në negociata. Rama i fituari
16/01 23:07
Propozimi i Henri Çilit për zgjidhjen e krizës politike ngjall debat në Open
16/01 23:04
Bushati dhe Gjylameti përplasen në Open pasi Analisti përmendi Ramën dhe Markun
16/01 23:02
“Në Vatikan të shkoni s’ju beson njeri”, debat për të mos u humbur mes Bushatit dhe Gjatës
16/01 23:02
Deklarata e fortë e Gjylametit: Për Reformën Zgjedhore nuk do të vendosë “Këshilli Politik”
16/01 22:28
Patozi për Opozitën: “Nëse janë ulur për Bundestagun, më mirë të mos uleshin”
16/01 22:25
“I kujt është Kujtim Gjuzi”, batuta në Open mes Gjylametit dhe Bushatit
16/01 22:25
“Dështuat”, Bushati debaton me Gjatën për vendimin e Opozitës në lidhje me Ref. Zgjedhore
16/01 22:24
Open- A ka pakt mes Ramës dhe Bashës për sistemin zgjedhor? Debate të forta mes të ftuarve
14/01 04:03
Shabani: Me listat e hapura Kryetari të fut në provim, me të mbyllurat ta jep provimin
13/01 23:04