Itali, Napolitano rizgjidhet president
20/04/2013 20:00

Giorgio Napolitano është rizgjedhur në krye të shtetit të Italisë. Sipas agjencive italiane të lajmeve, zoti Napolitano ka siguruar 738 vota duke kaluar kuorumin prej 504 dhe është përshëndetur me ovacione në sallën e Parlamentit.

Datë e re zgjedhjesh për Shkodrën? Zëdhënësi i Presidentit sqaron për Top Channel
17/08 15:23
Ish-sigurimsat në polici/ Autoriteti i Dosjeve konfirmon 3 emra në prag të nisjes së vettingut
16/08 15:40
Konstituohet këshilli bashkiak, ministri Shalsi: Kapitull i ri për Pogradecin
16/08 15:39
Kryemadhi në zyrën e Bashës/ Opozita koordinon qëndrimet pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit
16/08 15:23
“Ndryshim ligjit të dekriminalizimit”
16/08 15:16
Valdrin Pjetri tërhiqet nga marrja e detyrës së kryebashkiakut të Shkodrës
15/08 19:52
Suli denoncon lejen që Mziu dha 8 ditë para largimit, ndërhyn pronari: Tokën e kam të trashëguar
15/08 19:50
Zgjedhje? Opozita s’merr pjesë/ Debati që hapi Valdrin Pjetri në Shkodër. PD: Ti sekuestrohet pasuria
15/08 15:53
Shkodër, mbështetësit e PD protestë kundër Ramës
15/08 06:13
Lista e zezë e Bashës/ 17 kryebashkiakët dhe deputetët e Ramës të lidhur me krimin
14/08 20:47
Topalli i “përvishet” keq Bashës: Ia dha mandatin e dytë Ramës për 14 mln eurot e pallatit të tij
14/08 20:35
Konstituohet këshilli bashkiak i Lezhës, kryebashkiaku Pjerin Ndreu hyn në zyrë
14/08 17:03
Basha akuza Ramës: Pjetrin e doje në Shkodër për të garantuar rrugët e trafikut
14/08 16:53
Qeveria sulmon gjykatat: “Po pengojnë luftën ndaj informalitetit, zhbllokojnë bizneset në shkelje”
14/08 16:29
Skenarët e Shkodrës/ Ç’do bëjë PD dhe a do dekretojë Meta një datë të re?
14/08 15:36
Mallakastër, nuk ka protestë/ Kapllanaj largohet paqësisht nga zyra
13/08 20:03
Rama: Ndahemi me Valdrinin. Reagimi pasi PD tregoi dënimin për shitje droge
13/08 19:27
Frrokaj e dorëzon paqësisht bashkinë: Nuk do baltos 16 vite punë
13/08 15:43
PD publikon dokumentet: Valdrin Pjetri pranoi krimin në Itali. Rama u informua
13/08 15:38
Meta: Zgjedhjet e 13 tetorit, jo vetëm detyrim ligjor
12/08 15:36