“INTERMEDICA” Frika nga Sindroma Down,teste që duhen bërë para shtatzanisë “E Diell”, 17 Nëntor 2019
17/11/2019 17:13
Episodi i plotë: E Diell 1 Dhjetor 2019 Entertainment Show
01/12 22:29
“E Diell” përlotet kur kujtojnë momentet e tërmetit! “E Diell” 1 Dhjetor 2019
01/12 22:14
Si yoga mposht ankthin e tërmetit “E Diell” 1 Dhjetor 2019
01/12 22:00
Drejtori i Conadit tregon përvojën e tij të tërmetit “E Diell” 1 Dhjetor 2019
01/12 21:53
Marin Mema dhe Gena tregojnë si i mblodhën milionat për pak orë “E Diell” 1 Dhjetor 2019
01/12 21:39
Doktori traumës tregon momentet me të plagosurit e tërmetit “E Diell 1 Dhjetor 2019
01/12 21:20
Çfarë ndodh në Japoni kur bie tërmet? “E Diell” 1 Dhjetor 2019
01/12 21:19
Episodi i plotë: E Diell 24 Nëntor 2019 Entertainment Show
24/11 19:27
Të moshuarit e azilit ndryshojnë pamjen!Sfida live në studio eleminon Adiolen”E Diell”24 Nëntor 2019
24/11 19:25
Arisa Bidaj na tregon çfarë është Mezoterapia& Dermapen:si dhe kur aplikohen?”E Diell”24 Nëntor 2019
24/11 19:24
Ervin Salianji në vështirësi, përballet “live” me hetuesinë “E Diell” 24 Nëntor 2019
24/11 18:46
Mendoni që Shqipëria ka fituar pavarësinë më 1912? Zbuloni të vërtetën në “E Diell”, 24 Nëntor 2019
24/11 18:45
Ervin Salianji në siklet: Ja ku më sulmojnë më shumë “E Diell”, 24 Nëntor 2019
24/11 18:45
Juliana Pasha ndez skenën me potpuri jugu “E Diell”, 24 Nëntor 2019
24/11 18:12
Nuk pritej! Juliana Pasha shpreh hapur xhelozinë ndaj burrit”E Diell”, 24 Nëntor 2019
24/11 18:11
Ju shtroni tryezën,për të tjerat mendon“CONAD”,”E Diell”, 24 Nëntor 2019
24/11 17:31
”ESCAPE” E ftuara italiane çudit Juliana Pashën me “sekretet” e Bergamos!E Diell”, 24 Nëntor 2019
24/11 17:30
Depistimi, testi që u shpëton jetën bebeve “Intermedica” “E Diell”, 24 Nëntor 2019
24/11 17:30
Shpërthen Juliana Pasha me hitin e saj “Vullkan” “E Diell”, 24 Nëntor 2019
24/11 17:29
Juliana Pasha: Në Eurovizion, përfaqësuesi shqiptar më i mirë është…”E Diell”, 24 Nëntor 2019
24/11 17:29