Indi: Të paktën 43 të vdekur nga zjarri në një fabrikë
08/12/2019 11:04

Të paktën 43 persona kanë vdekur, pas shpërthimi të një zjarri në një fabrikë të çantave në kryeqytetin e Indisë, Nju Delhi.

Top News – Frika nga koronavirusi/ Kabina e bebeve! Prezantim i sigurt i të sapolindurve
15/08 16:20
Top News – Francë, vala e të nxehtit/ Mijëra peshq të ngordhur në liqene
15/08 15:58
Top News – Të mbijetuarit e Covid-it, pasoja në shëndetin mendor
15/08 14:57
Top News – Dritaret e verës/ Fierence, rikthehen pas 500 vitesh
15/08 14:44
Top News – Hapen shtëpitë publike në Berlin, por nuk lejohen marrëdheniet seksuale…
15/08 14:42
Top News – Koronavirusi në Evropë/ Vendet marrin masa të reja
15/08 14:32
Top News – Marina franceze/ Në ndihmë të Greqisë në Mesdhe
15/08 13:01
Top News – Trump në spital/ Viziton vëllanë e sëmurë rëndë
15/08 12:36
Top News – SHBA, shërbimi postar/ Votat me postë, në rrezik
15/08 12:28
Top News – Këshilli i sigurimit/ Refuzon rezolutën e SHBA për Iranin
15/08 12:25
Top News – Hyn në fuqi karantina/ Britanikët ‘në arrati’ nga Franca
15/08 12:21
Top News – 75 vjetori i kapitullimit/ Japonia, keqardhje për luftën
15/08 12:18
Top News – Në pritje të fëmijës së tretë / John Legend dhe Chrissy Teigen
14/08 22:20
Top News – Merr fund romanca/ Miley Cyrus ndahet nga Cody Simpson
14/08 22:19
Top News – Situata nga pandemia/ SHBA, Fauci nuk është i kënaqur
14/08 21:40
Top News – BE-ja shqyrton sanksione ndaj Bjellorusisë pas akuzave për “torturë”
14/08 15:43
Top News – Sezoni turistik në Evropë, zyrtarisht i humbur
14/08 14:56
Top News – Pakti i izraelit me arabët/ Marrëveshja “Abraham”, palestinezët dhe Turqia janë kundër
14/08 14:54
Top News – SHBA e refuzon, Rusia ofron ndihmë për vaksinën
14/08 14:49
Top News – Hetim për pandeminë në Itali/ Planet e shëndetësisë konsiderohen të vjetruar
14/08 14:36