Igli Tare flet për Open: Ja çfarë do të ndodhë me kampionatin Italian
24/02/2020 22:54

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë.  Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e  rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Ekonomia e krizës, kush do paguhet? Ministrja Denaj dhe Blendi Klosi përballen me ekspertët
02/04 05:05
Ngjela i shpjegon zhvillimet e fundit me historinë e nipit që akuzonte gjyshen se urinonte në shtrat
02/04 01:42
“Llogaritë do bëhet mes 2 demeve, ekonomise dhe vdekjes”, Ngjela për marrëdhëniet SHBA-Kinë
02/04 01:41
Teoria e padëgjuar e Ngjelës: Koronavirus ka qarkulluar prej vitesh, nuk është virus i ri
02/04 01:41
Mjeku Alban Beltoja tregon historikun e spitalit ku u shtrua “pacienti zero” në Itali
02/04 01:40
Covid 19, pasojat në Lombardi dhe Gjermani flasin mjekët Amarildo Çuko, Alban Beltoja dhe Ali Hajdari
02/04 01:40
Klosi në Open: Ju thoni vetëm Lek, lek, lek. Eni Vasili: Rregullo telefonin se na zuri
02/04 01:27
“Kesh, paguaj që ta kesh”, Çela paralajmëron se kush nuk paguan energjinë, do ti ndërpritet
02/04 01:21
Falja e kamatvonesave. Administratori i OSHE Adrian Çela tregon se cilat kategori përfitojne
02/04 01:17
Sejamini: Pse nuk preken pagat e larta të administratës? Denaj: Gjithçka është e mundur
02/04 01:12
Sejamini “bllokon” Ministren e Financave, i përmend kushtetutën dhe detyrimet e Qeverisë
02/04 01:09
“Financat si në kohë paqeje, artikulimi si në kohë lufte”, Denaj i përgjigjet Kadisë
02/04 01:01
Pyetje pa fund për Ministren e Financave në Open. Denaj i jep përgjigje shqetësimeve të qytetarëve
02/04 00:55
Nuk ka rroga për muajin Mars. Anila Denaj thotë se Pagat do të merren në Prill, Maj, Qershor etj
02/04 00:39
Ministrja e Financave paralajmëron paketa të tjera ekonomike nëse zgjat kriza
02/04 00:34
Kush do të përfitojë nga “paga e luftës” (persona dhe biznese)? Flet Ministrja Anila Denaj
02/04 00:30
Kur mund të dalim nga karantina? Mjeku epidemiolog analizon grafikët
02/04 00:24
Open- Kur do mbarojë karantinimi? Flasin Eugena Tomini dhe Pëllumb Pipero
01/04 04:27
Ngjela surprizon Eni Vasilin, njëra nga vajzat e Romanit që po shkruaj ndjek emisionin Open
01/04 00:04
Ngjela rrefën në Open eksperiencën e burgut, nuk është e thjeshtë për tu kaluar kjo situatë
01/04 00:04