Hoteli prej akulli/ Të flesh në temperaturën -5 gradë
21/02/2020 20:46

Rreth 200 km mbi qarkun arktik, në Suedinë veriore, dhjetëra turistë mbërrijnë çdo ditë për të vizituar Ice Hotel, ose hotelin prej akulli, në Jukkasjarvi, duke pozuar për foto pranë kollonave të ngrira dhe krevatëve të bërë nga akulli i një lumi të afërt, e ku disa vizitorë përballojnë e madje me kënaqësi temperaturën -5 gradë celcius, përgjatë gjithë natës.

Boris Johnson në terapi intensive, gazetari tregon të rejat më të fundit nga Londra
07/04 03:53
Top News – Përkeqesohet Johnson/ Po trajtohet në terapi intensive
06/04 22:14
Greqi, sot 6 vitima/ Nërkohë bien rastet e reja me Covid-19
06/04 21:31
439 viktima në Britani/ Kryeministri vijon të jetë i shtruar në spital
06/04 21:29
Java më e vështirë në SHBA/ Mbi 337 mijë të infektuar dhe 9650 viktima nga Covid 19
06/04 21:27
Top News – Rritet numri i viktimave/ Itali, shtohen edhe të shëruarit
06/04 21:25
Top News – Koronavirusi në botë/ Shkakton mbi 70 mijë viktima
06/04 18:30
Top News – Përse vret të rinj/ Përpjekje për të zbardhur misterin
06/04 17:21
Top News – Gëzim në Zelandën e Re/ Lepuri i pashkës, jo në izolim
06/04 17:21
Top News – Bekime nga qielli/ Papa i vetëm në Shën Pjetër
06/04 17:21
Top News – Rinis puna në Wuhan/ Qyteti drejt hapjes së plotë
06/04 17:20
Top News – Spanjë, më pak viktima/ Vendi regjistroi 13 mijë persona që humbën jetën
06/04 17:01
Top News – Një javë nga pashket/ Korona ‘vret’ dyqanet e çokollatave: Pa koment
06/04 14:50
Top News – Shkencëtarja shqiptare/ ‘Vaksina e gatshme pas 18 muajve’
06/04 14:48
Top News – Ski në dhomën e ndenjes/ Çfarë bëjnë spanjollët në izolim… : Pa koment
06/04 14:47
Top News – ‘Shportat e solidaritetit’/ Lëshohen nga ballkonet në Napoli: Pa koment
06/04 14:47
Top News – Balet në kuzhinë/ Artistët e operas së Leipzig-ut: Pa koment
06/04 14:46
Top News – Korona na izolon/ Barcelonë, festë në ballkon: Pa koment
06/04 14:45
Top News – Një çift me 22 fëmijë/ Britani, i fundit në kohë pandemie
06/04 14:21
Top News – Tigri në Nju Jork/ Rezulton pozitiv për koronën
06/04 12:21