Helmohet nëna dhe dy fëmijët/ Bulqizë, mjekët shpëtojnë fëmijën e tretë të familjes
14/02/2020 20:02

Një tragjedi e rëndë ndodhi paraditen e së premtes në një familje në fshatin Gurrë të Bulqizës. Nëna 45 vjeçare Rajmonda Tola humbi jetën bashkë me dy të bijtë, vajza 22 vjeçare Rudina dhe Fatjoni djali 15 vjeç, të gjithë të helmuar.

Rruga që prej 3 vitesh s’mbaron/Shkodër-Velipojë, peng i shpronësimeve të 85 familjeve që kanë tokën
19/02 19:32
Berat, abuzimi me pronat/ KLSH: Legalizime në zonën muzeale
19/02 17:14
Tërmeti/ Rama dhe Veliaj i dorëzojnë çelësat e shtëpisë familjes Myftari: Do rindërtojmë gjithçka
19/02 16:40
Të deklarojnë pasurinë brenda 48 orëve! OFL kërkesë Ervis Martinajt dhe vëllezërve Kaçorri
19/02 15:26
Ballsh/ Naftëtarët në grevë urie, kërkojnë dhënien e pagave të prapambetura
19/02 15:23
Punëtorë nga Afrika në Shqipëri/ Zënë vendet për të cilat kompanitë shqiptare nuk gjejnë punëtorë
19/02 15:22
Karnavale në Gjirokastër, po punohen maskat e fundit për fundjavën
19/02 13:54
Shtyhet gjyqi i Çekajt/ Nuk hapet CD-ja e SPAK! Mbrojtja kërkon kohë
19/02 13:53
Braho kundër Ilir Metës: Grushtet e shtetit i bën opozita
19/02 13:51
Biznesmeni ndërtoi shtëpinë, Rama: Nuk do rrimë duke të lavdëruar ty
19/02 13:19
Në ndihmë të fëmijëve autikë/ Jo të gjithë nga fshatrat mund të trajtohen në Gjirokastër
19/02 12:36
Mungesa nga gripi/ Pakësohet numri në klasat e shkollave 9-vjeçare
18/02 20:00
Shtëpia e re e familjes Subashi/ Ka nisur të ndërtohet në Likesh të Shijakut pasi tërmeti i la pas strehë
18/02 19:37
Kalon për gjykim çështja ndaj Agim Kajmakut, akuzat mbeten të njëjta
18/02 19:20
Bypass-i Vlorës, zgjidhet problemi i shpronësimeve
18/02 17:38
Koncesioni për check-up/ PD, padi me 7 akuza në SPAK qeverisë
18/02 17:32
Rama të riut që ishte në kafe: Hajde puno, apo do doganier? Djali: Po, kam mbaruar shkollën
18/02 17:02
Paratë e donatorëve/ Varhelyi: S’do tolerojmë korrupsion
18/02 16:47
Mbahet premtimi, rindërtohet kopshti dhe çerdhja e re në Kodër Kamëz
18/02 16:13
Gripi, epidemia po zbutet/ Më pak të prekur në spital me komplikacione
18/02 16:06