Gripi, në Shqipëri është duke qarkulluar virusi AH1N1
11/01/2019 15:35

Rastet e para me grip në vendin tonë janë izoluar tashmë. Ditët e para dhe shumë të ftohta të janarit kanë sjellë me vete edhe virusin e gripit. Deri më tani, Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik ka konfirmuar se, aktualisht në vendin tonë është duke qarkulluar virusi AH1N1.

Pa Koment/ Trafikantët braktisin gomonen me drogë
22/01 17:48
Në radhë për pasaportat; Në Elbasan çdo ditë 170 aplikime
22/01 17:45
Rama inspekton punimet në rrugën Tiranë-Elbasan. Ja kur do të jetë plotësisht e kalueshme
22/01 17:39
Gjirokastër, grindje për udhëtarët
22/01 17:39
Peticion: Duam mbikalim; Banorët e rrugës së aksidenteve në Tiranë: Rrezikohemi çdo ditë
22/01 17:30
Prokurorja Prela, pasuri “në të zezë”. Bashkëshorti nuk ka paguar taksat
22/01 17:29
Vdes foshnja nga fruthi; Dy javë më parë ishte në spital
22/01 17:27
Kandidati i Metës për KLSH-në, PS: Nuk ka eksperiencë, por ne…
22/01 17:26
Të varur nga heroina, 8.000 përdorues droge në Shqipëri
22/01 17:16
Berat, radhë për karta identiteti. Qytetarët kërkojnë më shumë sportele
22/01 12:47
Vrasjet në Shqipëri. Reduktohen me 28% që prej vitit 2016
22/01 12:19
U vranë në aksident, viktimat bëhen fajtorë! Apeli i Korçës liron autorin
21/01 20:22
“Volvo 4″/ Krimet e Rënda në spital, lënë në burg Hekuran Hoxhën
21/01 20:03
KLP rrëzon urdhrin e Markut, rikthen prokurorët te Krimet e Rënda
21/01 19:23
U vranë në aksident, viktimat bëhen fajtorë! Apeli i Korçës liron autorin
21/01 17:41
21 janari, përkujtim me heshtje. Të afërmit e viktimave: Nuk është bërë drejtësi
21/01 17:13
Farmacistët në protestë; Kërkojnë paratë e ilaçeve me rimbursim
21/01 17:11
“Fondi i Komunitetit”, rikonstruktohet një pallat tjetër në Njësinë 4. Veliaj: Nëse bashkëpunojmë, bëjmë mrekulli
21/01 17:07
Restaurohet shtëpia e Marigosë
21/01 16:57
21 Janari pa drejtësi; Gjykatat liruan të gjithë përgjegjësit për vrasjet në protestë
21/01 16:49