Godet arbitrin me shishe, shpëton me një përqafim
14/02/2018 12:24

Një futbollist egjiptian e llogariti keq pasimin e shishes së ujit te një shoku i tij dhe goditi arbitrin anglez Mark Clattenburg.

Publikohet kënga e “Rusi 2018”, Era Istrefi, në krah të Will Smith e Nicky Jam
25/05 10:58
Houston vë me “shpatulla pas muri” kampionët e NBA
25/05 09:36
Të zhgënjyer për Vllazninë, tifozët shkodranë: Ndikoi edhe politika
24/05 20:36
Skënderbeu feston titullin e 8 kampion
24/05 15:49
NBA, Boston drejt finales së pamundur
24/05 09:38
Duka: Keqardhje për Vllazninë, por të gjithë morën atë që merituan
24/05 09:22
De Biasi: Kam oferta nga dy klube dhe një përfaqësuese
23/05 15:12
Nga Pirlo te Maldini, yjet e futbollit italian siç nuk i keni parë kurrë…
22/05 22:15
Licencimi i klubeve, 4 ekipe të Superiores “ngelin në klasë”
21/05 15:47
Peshëngritja, presidenti i Federatës europiane “pajton” KOKSH-in me FSHP-në
21/05 15:36
Golloborda organizon sërish kampionatin e mundjes tradicionale
20/05 15:42
Futboll dhe politikë, Vllaznia në mes të “udhëkryqit”
19/05 20:09
Ekuacioni i Superligës, kush do shkojë me Lushnjen në Kategorinë e Parë?
18/05 15:42
Tirana kampione… e Kategorisë së Parë. Lojtarët nuk ngrenë kupën
16/05 21:23
Nuk i bie dot gomarit, i bie samarit
16/05 20:07
Penalltia “fantazmë”, vë në pranga arbitrin
16/05 13:55
Përplasja e frikshme kokë më kokë, futbollisti në spital pa ndjenja
16/05 08:27
Finalja e Perëndimit në NBA, Golden State fiton ndeshjen e parë ndaj Houston
15/05 14:15
“Betejë gjinore” në Romë, Sharapova sfidon Nadalin
15/05 11:04
Mastersi i Romës, kualifikohen Djokovic e Goffin
15/05 10:57