Godet arbitrin me shishe, shpëton me një përqafim
14/02/2018 12:24

Një futbollist egjiptian e llogariti keq pasimin e shishes së ujit te një shoku i tij dhe goditi arbitrin anglez Mark Clattenburg.

Stadium i ri për Kukësin, Gjici: Investim përgjysmë me qeverinë
17/02 18:13
Tirana Tennis Academy, aktivitet për promovimin e sportit
17/02 13:54
Kombëtarja e Kosovës, nga ndeshja e parë tek eliminatoret e Botërorit
17/02 13:02
Ankth në pritje të dënimit; Skënderbeu vijon stërvitjen. Tifozët në Korçë, mosbesues
16/02 20:13
Skualifikohet skiatorja shqiptare, gabim teknik për Suela Mëhillin
16/02 12:13
Ski, Mëhilli e mbyll në vendin e 53-të “Slalomin gjigant”
15/02 12:27
Futbollisti rus pastron hundët me kartëmonedhë prej 5000 rublash
15/02 10:11
Partizani jashtë Kupës, kalon Flamurtari dhe Skënderbeu
15/02 10:02
Iuliano akuzon: Në Shqipëri, të gjithë luajnë baste
15/02 09:29
Godet arbitrin me shishe, shpëton me një përqafim
14/02 12:24
Kupa e Shqipërisë, të mërkurën mësohen gjysmëfinalistët
13/02 20:39
Përplasja e tmerrshme e skiatorit rus
13/02 13:51
U përplas kokë më kokë me Cahill, tërhiqet nga futbolli 26-vjeçari
13/02 13:00
E pazakontë! Trajneri i lë në dorë skemat lojtarëve
13/02 11:32
Thirrje raciste ndaj Balotellit, arbitri ndëshkon me të verdhë lojtarin!!!
12/02 11:49
Odegaard “pushton” Twitter e Youtube me driblimin e tij
12/02 11:27
Si mund ta humbësh një rast të tillë?
12/02 11:15
NBA, Boston ndalet nga Indiana
10/02 11:08
Nuk është parë kurrë: Sixers shpikin zhytjen dyshe!
10/02 10:04
Skënderbeu mposht edhe Flamurtarin
09/02 21:06