Gjykata vendos: Burg pa afat për autorët e vrasjes së Florian Selimit
15/08/2019 13:03

Gjykata e rrethit gjyqësor në Fier ka vendosur sot masën e sigurisë burg pa afat për Sadri Selacin dhe Kiri Mernicaj ,dy autorët e vrasjes së Florian Selimit.

30 minuta ndjekje, arrestohet 30 vjeçari që vidhte makina luksoze
19/01 15:00
“Dua të të bëj të lumtur”/ Emisioni i parë, dedikimin për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit
19/01 12:45
Ndihmat e shqiptarëve të Greqisë/ Mbërrijnë në Durrës për të prekurit nga tërmeti
19/01 12:31
Reshje dëbore dhe ngrica/ Bulqizë, probleme në qarkullimin. Disa fshatra pa energji
19/01 12:25
Operacioni sekret/ 20 oficerë të Antiterrorit, dëbojnë diplomatët spiunë të Iranit
19/01 12:07
Gjermani/ Panairi më i madh në botë ka ditën e fundit. Shqipëria u përfaqësua nga…
19/01 10:57
Atentati në Vlorë, njëri nga të plagosurit akoma në gjendje të rëndë
19/01 10:33
Atentat sa del nga burgu, plagosen dy persona në Vlorë
19/01 02:38
Durrës/ Debate për riparimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti, ndërhyn policia
19/01 02:37
Atentati me armë zjarri në Vlorë/ Gjendet e djegur makina e autorëve dhe arma në bagazh
18/01 20:55
Prezantohet logoja e 100-vjetorit të Tiranës kryeqytet, Veliaj: Një vit plot punë dhe energji pozitive
18/01 19:31
Terminali i ri i Tiranës/ Të gjitha linjat urbane vendosen në zonën pranë kthesës së Kamzës
18/01 19:29
Përplasje me armë zjarri në një lokal të Vlorës, një person në gjendje të rëndë
18/01 19:00
Tirana me logo te re për 100 vjetorin
18/01 18:22
Elon Musk / Plani për të transportuar një milion persona në planetin e kuq brenda 2050
18/01 15:55
Sot nis “Dua të të bëj të lumtur”/ Sezoni i ri në Top Channel i spektaklit me emocione të forta
18/01 15:52
Terminali i ri i Tiranës/ Të gjitha linjat urbane vendosen në zonën pranë kthesës së Kamzës
18/01 15:49
Thaçi: Kurti po nuk qe gati për emrin, le ta refuzojë mandatin e krijimit të qeverisë!
18/01 15:35
“Dosja 184 të transferohet në SPAK”/ PD: Të hetohet për vjedhjen e zgjedhjeve në Dibër
18/01 15:26
Fshatrat shqiptare pranë Beogradit/ Sonte në “Gjurmë Shqiptare”, historia e panjohur
18/01 15:22