Ftesë në 5, Serena Leka, 26 vjeçarja që trajnon ekselentët nga e gjithë bota, 15 Mars 2019, Pjesa 3
15/03/2019 19:24

Tema: Serena Leka është menaxhere projektesh në universitetit e Aarhausit, dhe po ashtu lektore në disa klasa inovacioni e sipërmarrjeje në po të njëjtin universitet. Te ftuar: Serena Leka

Mishi i bardhë i preferuari i Baba Mondit! Arsyeja do t’iu habisë
21/03 18:23
Ftesë në 5, Ja kush e drejton kryegjyshatën botërore të bektashizmit, 21 Mars 2019, Pjesa 1
21/03 18:19
“Ftesë në 5”/ Baba Mondi siç nuk e njeh askush: Kam mjelë edhe bagëti
21/03 18:18
Ftesë në 5, 3 pjatat tradicionale të festës së sulltan Novruzit, 21 Mars 2019, Pjesa 2
21/03 18:18
Ftesë në 5, Baba Mondi tregon për ritualet e lutjes dhe ndezjen e qirinjve, 21 Mars 2019, Pjesa 3
21/03 18:17
Ftesë në 5, Pas “E ke dit” ja kë zgjedh Diona Fona për bashkëpunim, 20 Mars 2019, Pjesa 1
20/03 20:00
Ftesë në 5, Enkelejda Arifi flet për projektet e reja, 20 Mars 2019, Pjesa 2
20/03 20:00
Ftesë në 5, “Tumankuqja” në versionin reggae nga Enkelejda Arifi, 20 Mars 2019, Pjesa 3
20/03 20:00
Mes Gashit dhe Ledrit, ja cilin zgjedh këngëtarja e njohur kosovare që jeton në Londër
20/03 19:11
“Tumankuqja” në version rrege, siç nuk e keni dëgjuar asnjëherë më parë!
20/03 19:09
Ftesë në 5, Klea Çutra, e preferuara e Elvanës, 19 Mars 2019, Pjesa 1
19/03 19:46
Ftesë në 5, Sylvia Pagni rikthehet në Tiranë me dy videoklipe të reja, 19 Mars 2019, Pjesa 2
19/03 19:45
Ftesë në 5, “Via Egnatia” sipas piktorit Edward Lear, 19 Mars 2019, Pjesa 3
19/03 19:45
Ftesë në 5/ Elvana Gjata ndjek në Insta këtë këngëtare të “The Voice Kids”
19/03 17:39
Ftesë në 5, Si duhen quajtur shefat sot, 18 Mars 2019, Pjesa 1
18/03 19:59
Ftesë në 5, Ja kritikat për shefat shqiptarë, 18 Mars 2019, Pjesa 2
18/03 19:59
Ftesë në 5, Jonida Beqo & Ilire Vinca flasin për shfaqjen “Natën Ma”, 18 Mars 2019, Pjesa 3
18/03 19:59
Ftesë në 5, Lidhja e Elisa Spiropalit me të bijën & karriera në politikë, 15 Mars 2019, Pjesa 1
15/03 19:25
Ftesë në 5, Serena Leka, 26 vjeçarja që trajnon ekselentët nga e gjithë bota, 15 Mars 2019, Pjesa 2
15/03 19:24
Ftesë në 5, Serena Leka, 26 vjeçarja që trajnon ekselentët nga e gjithë bota, 15 Mars 2019, Pjesa 3
15/03 19:24