Ftesë në 5, Çajrat që duhet të përdorim në periudhën gripale, 16 Janar 2019, Pjesa 3
16/01/2019 22:00

Tema: Dhurata Thanasi flet për çajrat që duhet të përdoren ne kete periudhe virale Dhurata jep keshilla si ta kalojmë lehtë gripin me anë të lëngjeve apo çajrave Dhurata tregon për ushqimet qeë mund të na forcojnë imunitetin pasi na bie gripi. Te ftuar: Edi Gogu, Dhurata Thanasi

Ftesë në 5, Finalja e “The Voice Kids”, Kamela & Genti tregojnë prapaskenat, 19 Prill 2019, Pjesa 1
19/04 18:43
Ftesë në 5, Lori dhe Anxhela, binjaket që kanë pasion modelingun, 19 Prill 2019, Pjesa 2
19/04 18:43
Ftesë në 5, Emirjeta, trajnerja e vajzave dhe djemve të vegjël, 19 Prill 2019, Pjesa 3
19/04 18:43
Ftesë në 5, Çesari i violinës dhe fëmijëria e tij pa lodra, 18 Prill 2019, Pjesa 1
18/04 19:28
Ftesë në 5, Vivian dhe Paris Jupi, dy “princesha gazmore”, 18 Prill 2019, Pjesa 2
18/04 19:28
Ftesë në 5, Si ndahen punët në shtëpinë e sportistit Redi Jupi?, 18 Prill 2019, Pjesa 3
18/04 19:26
Fëmijëria e pazakontë e Olen Çesarit: Bëja një jetë ushtarake që nuk ia këshilloj asnjë fëmije!
18/04 18:09
Ftesë në 5, Sherife dhe Besa Luta pas 20 vitesh, 17 Prill 2019, Pjesa 1
17/04 19:02
Ftesë në 5, Borshi kthehet kryeqendra e turizmit të vendit, për një fundjavë, 17 Prill 2019, Pjesa 2
17/04 19:02
Ftesë në 5, Borshi kthehet kryeqendra e turizmit të vendit, për një fundjavë, 17 Prill 2019, Pjesa 3
17/04 19:01
Fotografia që “tronditi” botën… Sherife Luta rrëfen si e risolli në jetë foshnjën që mbante në gji 20 vite më parë
17/04 18:15
Ftesë në 5, Amina Shena prezanton djalin 10 muajsh, ja kujt i ngjan më shumë, 16 Prill 2019, Pjesa 1
16/04 19:36
Ftesë në 5, Edona Llalloshi: Si ka ndryshuar jeta ime nga “simpatia” deri sot. 16 Prill 2019, Pjesa 2
16/04 19:36
Ftesë në 5, Ja “Parajsa e zonjave”, 16 Prill 2019, Pjesa 3
16/04 19:36
Ftesë në 5, Klajda Gjosha në muajin e 6-të të shtatëzënisë, 15 Prill 2019, Pjesa 1
15/04 20:09
Ftesë në 5, Si reagojnë lojtarët meshkuj kur ndeshja arbitrohet nga femrat, 15 Prill 2019, Pjesa 2
15/04 20:09
Ftesë në 5, Estela Ujka dhe e përditshmja e saj, 15 Prill 2019, Pjesa 3
15/04 20:08
Klajda Gjosha në muajin e gjashtë të shtatzënisë! Ja sa kilogramë ka shtuar gjithë këto muaj
15/04 19:17
Ftesë në 5, Bukuria natyrale sot, 12 Prill 2019, Pjesa 1
12/04 19:47
Ftesë në 5, Bukuria natyrale sot, 12 Prill 2019, Pjesa 2
12/04 19:47