Ftesë në 5, Aktorët e “Salome” rrëfejnë emocionet, 11 Prill 2019, Pjesa 2
11/04/2019 19:27

Tema: “Salome” tragjedia e famshme e Oscar Wilde vjen premierë në teatrin eksperimental këtë fundjavë me një kastë aktorësh nga më të njohurit, duke rikthyer edhe Yllka Mujon. “Salome” është një dramë thellësisht psikologjike, që të trondit emocionalisht dhe provokon me seksualitetin. Te ftuar: Ermira Hyskaj, Carlo Sciaccaluga, Alesia Xhemalaj, Ervin Bejleri

Ftesë në 5, Jeta e vërtetë e ish misit që “masturbohej” në skenë, 23 Maj 2019, Pjesa 1
23/05 18:53
Ftesë në 5, Përpara pasqyrës, meshkujt apo femrat, 23 Maj 2019, Pjesa 2
23/05 18:53
Ftesë në 5, Përpara pasqyrës, meshkujt apo femrat, 23 Maj 2019, Pjesa 3
23/05 18:53
Ftesë në 5, Flor Binaj & Ledio Lako në një “Tango” që do ju shkrijë gazit, 22 Maj 2019, Pjesa 1
22/05 19:54
Ftesë në 5, “Mbretëresha e këpucëve”, Egreis Gjergjani tregon për koleksionin, 22 Maj 2019, Pjesa 2
22/05 19:54
Ftesë në 5, Andi Bitri, mjeku që ka qejf aktrimin, 22 Maj 2019, Pjesa 3
22/05 19:54
600 palë këpucë në shtëpi! Blogerja shqiptare tregon takimin me dizajnerin e dashur të VIP-ave, Christian Louboutin
22/05 19:14
Ftesë në 5, Prapaskenat e historive të “Dua të të bëj të lumtur”, 21 Maj 2019, Pjesa 1
21/05 19:03
Ftesë në 5, Ndalohet aborti, burg përjetë mjekëve që e marrin përsipër, 21 Maj 2019, Pjesa 2
21/05 19:03
Ftesë në 5, Ndalohet aborti, burg përjetë mjekëve që e marrin përsipër, 21 Maj 2019, Pjesa 3
21/05 19:03
Ftesë në 5, Dita e Çiljetës & Fernandos gjatë muajit të Ramazanit, 20 Maj 2019, Pjesa 1
20/05 18:51
Ftesë në 5, Fitnete Tuda dhe i biri tregojnë për përvojën në “The Voice Kids”, 20 Maj 2019, Pjesa 2
20/05 18:51
Ftesë në 5, “Tjetra” ngacmon Vesa Smolicën për të sjellë një klip të sajin, 20 Maj 2019, Pjesa 3
20/05 18:51
Çiljeta Xhilaga, nuse e Fatmira Breçanit?! Ja surpriza që s’e prisnit këtë verë
20/05 17:52
Çiljeta sqaron gjithë zhurmën e mbulimit për Ramazan: Ma kanë “çarë” telefonin pas videos me shami
20/05 17:48
Ftesë në 5, Rudina Hyka, që braktisi Zvicrën për shafranin e Kepit të Rodonit, 17 Maj 2019, Pjesa 1
17/05 18:59
Ftesë në 5, “Djemtë e liqeinit” më 31 Maj këndojnë tek Amfiteatri, 17 Maj 2019, Pjesa 2
17/05 18:59
Ftesë në 5, Trajtimi kirurgjikal i kancerit të gjirit në spitalin Acibadem, 17 Maj 2019, Pjesa 3
17/05 18:59
Ftesë në 5, Laert Vasili, Qytetar Nderi…si dhe flet për puthjen homoseksuale, 16 Maj 2019, Pjesa 1
16/05 18:59
Ftesë në 5, Të agjërosh: Ja çfarë mendojnë dietologët, 16 Maj 2019, Pjesa 2
16/05 18:59