Foto/ “Nofilter”, njihuni me muzen e selfie-ve
05/10/2019 08:09

Një muze i vyer për përdoruesit e instagramit, është hapur në Vjenë, me hapsira interaktive për të rinjtë që të krijojnë artin e tyre. I mbushur me mure shumëngjyrëshe dhe objekte gjigande, muzeu ka gjithçka që nevojitet për selfien perfekte.

Edicioni Informativ, 29 Janar 2020, Ora 00:00
29/01 02:21
Tërmeti/ Ja sa ishte magnituda dhe epiqendra. Në Durrës njerëzit dalin nga shtëpitë
28/01 21:59
Qytetarët dalin në rrugë pas tërmetit
28/01 21:34
Varri i babait që i mori jetën 50-vjeçarit në Korçë
28/01 21:06
Sërish bisedime për qeverinë/ Kurti dhe Mustafa takohen. Në Kuvend edhe ambasadorët
28/01 20:45
Pretendimi Iranian/ Në avionin e rrëzuar, edhe drejtuesi I CIA-s
28/01 20:15
Virusi Wuhan/ Nis evakuimi i shtetasve të huaj
28/01 20:12
Edicioni Informativ, 28 Janar 2020, Ora 19:30
28/01 20:05
Diskriminim i nxënësve në klasë/ Raporti: Mësuesit nuk merren me ata që mësojnë me vështirësi
28/01 20:03
Kadare mbush 84 vjeç/ Akademia e shkencave, kërkesë zyrtarë për çmimin nobel
28/01 20:01
Vrasje për një vend në varreza/ Korçë, e qëllon më sëpatë në mes të qytetit
28/01 19:58
Vdes Jak Prenga i marrë peng/ Shkak një ngarkesë prej 250 kilogramë kokainë që humbi në Angli
28/01 19:53
Bill Gates dhuron 10 milionë dollarë për luftën kundër koronavirusit
28/01 19:29
Lajme WEB – Ora 19:00 – 28 Janar 2020
28/01 19:00
Fshati Anglez, u sakrifikua për të ndalur Mortajën
28/01 18:51
Kosovë qeveria e re/ Në negociata përfshihet edhe Quinti
28/01 18:47
Vetëvendosje “luftë” Shpend Ahmetit: kryebashkiaku të japë dorëheqjen!
28/01 18:46
Kosovë, euro false/ Kartmonedha që qarkullon më shumë
28/01 18:41
Boris Johnson sfidon hapur Amerikën/ I lejon Huaweit qasje në 5G
28/01 18:40
Formimi i qeverisë në Kosovës/ Takimit të Mustafës dhe Kurtit i bashkohen ndërkombëtarët
28/01 18:21