Episodi i plotë: Soirée, “Kujtojmë të madhen, Vaçe Zela”, 10 Prill 2019
11/04/2019 00:00

Moderatore dhe Autore: Jonida Shehu Autore: Alda Bida Të ftuar: Pjetër Rodiqi, Irma Rodiqi, Faslli Aliçi, Violeta Kacadei, Hysni Zela, Fatmir Mneri, Luan Zhegu, Osman Mula, Aleksandër Peçi, Mevlan Shanaj, Natasha Leko, Juliana Pasha.

Soirée, Angela Martini, Iva Tiço & Lida Hoxha | VIP-at ndajnë kush është i bukur, 13 Nëntor 2019
13/11 23:20
Angela Martini: Sot jemi shokë të ngushtë, por Craig David më ka kërkuar të shkonim në hotel
13/11 23:19
Soirée, Angela Martini & Iva Tiço rrëfejnë detajet që nuk i dinim, 13 Nëntor 2019, Pjesa 1
13/11 23:18
Soirée, Lida Hoxha: Dobësimi i VIP-ve dhe ndërhyrjet estetike, 13 Nëntor 2019, Pjesa 2
13/11 23:17
Soirée, VIP-at tregojnë sa rol ka luajtur bukuria tek karriera e tyre, 13 Nëntor 2019, Pjesa 3
13/11 23:16
Soirée, Emiljano Lule: Si i dalloj femrat e bukura pas humbjes së shikimit, 13 Nëntor 2019, Pjesa 4
13/11 23:15
Soirée, Jona Spahiu këndon këngën “Xheloz” të Elvana Gjatës
06/11 23:20
Soirée, Jona Spahiu rrëfen jetën e saj si nënë dhe hyrjen në biznes, 6 Nëntor 2019, Pjesa 1
06/11 23:19
Soirée, Baby Shower surprizë për Brunilda Lahen, 6 Nëntor 2019, Pjesa 3
06/11 23:17
Soirée, Jona Spahiu & Brunilda Lahe | Baby Shower surprizë, 6 Nëntor 2019
06/11 23:15
Marsela Topi, gazetarja që shau në studion televizive flet rreth videos që u bë virale
30/10 23:20
Renato Mekolli i përgjigjet “Pyetësorit të Djallit”
30/10 23:20
Soirée, Iris Luarasi & Renato Mekolli | Mbrëmja e Halloween, 30 Tetor 2019
30/10 23:19
Soirée, Iris Luarasi sqaron deklaratën e ngeljes së 4 personazheve të njohur, 30 Tetor 2019, Pjesa 1
30/10 23:18
Soirée, Renato Mekolli tregon prapaskenat e “Hell’s Kitchen”, 30 Tetor 2019, Pjesa 2
30/10 23:17
Soirée, Të ftuarit rrëfejnë frikërat dhe fobitë që kanë në natën e Halloween, 30 Tetor 2019, Pjesa 3
30/10 23:16
Soirée, Fjalimet në funeralin e VIP-ave në këtë mbrëmje Halloween-i, 30 Tetor 2019, Pjesa 4
30/10 23:15
Konferencë për shtyp nga Juela Meçani në Soirée
23/10 23:05
Reila Bozdo rikthen në Soirée “Quiz Plus”
23/10 23:05
Soirée, Ronela Hajati & Memli Krasniqi | Artistët që përqafuan politikën, 23 Tetor 2019
23/10 23:04