Episodi i plotë: E Diell 9 qershor 2019, Entertainment Show
09/06/2019 18:01

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Autor: Edi Manushi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla Këngëtare: Ana Kodra Të ftuar: Mihrije Braha, Naim Abazi, Iva Mera, Kujtim Gjuzi Rubrikat: Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Flori Gjini, Ilnisa Agolli, Afërdita Shuteriqi, Einxhel Shkira, Argjira Spanca, Emiliano Lule, Jetmira Agalliu. Imazh i Lotarisë Kombëtare: Suela Boçi.

Episodi i plote: E Diell 10 Nëntor 2019 Entertainment Show
10/11 19:38
Stafi suprizon për ditëlindje Argjirën,disa kujtime me familjen e saj “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 19:32
Sfida e bukurisë përplas konkurrentët me njeri tjetrin me debate të forta -“E Diell”,10 Nëntor 2019
10/11 19:29
Si kanë ndikuar protestantët në zhvillimin e gjuhës shqipe? “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 18:20
Luzja e Portokallisë, Renada Caci: Jam rritur në fshat “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 18:18
Sabri Fejzullahu këndon LIVE “O moj ti me sytë e zi” “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 18:07
Sipërmarrësja rumune me një shqipe të kulluar për vetëm 1 vit “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 18:06
Mos ngel shtatzanë pa bërë testin anti-müllerian, “INTERMEDICA” “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 18:04
Sabri Fejzullahu këndon LIVE “Pranverë në Prishtinë” “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 18:04
Ekspozita “ditët e gjon Milit”/ Ekspozitë në Korçë nga 30 fotografë nga Ballkani
10/11 17:52
Dental Leader Corsi: Materiale cilësore dhe teknika inovative në stomatologji “E Diell”10 Nëntor 2019
10/11 17:30
50 vjet në skenë, Sabri Fejzullahu sqaron debatin me Florin “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 17:16
Marko ofendon Antonetën, ai largohet përfundimisht nga PER’PUTHEN, “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 16:48
Parodi gazmore nga Lali dhe Luli “Cfarë ndodh në e “E Diell”, 10 Nëntor 2019
10/11 16:44
A e dini pse vishet fustanella? Skocezi me veshje popullore shqiptare zbulon “sekretin” që fshihet pas saj
08/11 11:00
Dario më kanë kërcënuar me jetë… Krijimet e Halloween “Sfida e Bukurisë” – “E Diell”, 3 Nentor 2019
03/11 20:06
Episodi i plote: E Diell  3 Nëntor 2019 Entertainment Show
03/11 20:03
Agustin Kola i bën gol Alesia Bamit “E Diell”, 3 Nëntor 2019
03/11 20:02
Agustin Kola përlotet; “Jeta ime ka qenë luftë” “E Diell” 3 Nëntor 2019
03/11 20:01
Bashkohu me Conad! Dhuro Buzëqeshje fëmijëve jetim – “E Diell”, 3 Nëntor 2019
03/11 18:53