Edi Rama në “Open” për Bashën: Është prestigjiator – 13 Shtator 2018 – Pj. 2
14/09/2018 14:23

Te ftuar: Edi Rama

Open – Kryemadhi përlotet Live: Jemi kërcenuar, kam larguar vajzën për ta mbrojtur
18/01 02:30
Open/ A jetojnë në luks? Monika Kryemadhi: Familja ime është hetuar që nga ‘96
17/01 23:14
Open/ Si largohet Rama? Kryemadhi: Populli ka nevojë për drejtim, nisim protesta të përditshme
17/01 23:12
Kryemadhi në Open: Klement Balili është takuar edhe me Saimir Tahirin
17/01 22:24
Open/ Rama, ministër i Jashtëm? Kryemadhi: Nëse do isha në vend të Metës do e dekretoja
17/01 21:53
Open – A do e dekretojë Meta Ramen si Ministër të Jashtëm? Kleçka kushtetuese qe mund të…
15/01 02:26
Open/ Ylli Manjani: Kushtetuta ndalon Ramën të jetë ministër i Jashtëm
14/01 22:27
Open/ Peza: E gjithë opozita e dashur sot me Bushatin, harrojnë çfarë kanë thënë
14/01 21:54
Open – Përplasja e fortë mes Baton Haxhiut dhe Nikollë Lesit: Po të ishe këtu…
11/01 01:31
Mosdekretimi i Cakajt, Nikoll Lesi flet për takimin Rama-Meta: Rama të bëhet si Cipras
11/01 01:30
Open/ Bamir Topi e thotë troç: Në vend të Metës, do të…
10/01 23:04
Open/ Baton Haxhiu: Cakaj nuk ka thënë që është për korrigjim të kufijve
10/01 22:18
Promo – Open nga Eni Vasili, çdo të hënë dhe të enjte, ora 21:00, në Top Channel
09/01 17:16
Open – Ndryshimi i qeverise, kush janë ministrat e rinj! Nazarko: Rama si Enver Hoxha
08/01 02:32
Open/ Manjani: Dështimi më spektakolar i kësaj qeverie është…
07/01 22:37
Open/ “Rama si Enver Hoxha. “I vjen hakut” të gjithëve dhe njerëzit thonë…”
07/01 22:07
Open/ Nazarko: Ndryshimet në qeveri, operacion imazhi
07/01 22:04
Open/ Manjani për ndryshimet në qeveri: Maskë e re për të larë mëkatet e së shkuarës
07/01 22:03
Open – “E hëngrën turpin me bukë”, Përparim Kabo: vendimet nuk i marrin politikanët por…
28/12 12:09
Open – A do e ndryshojë Rama qeverinë? Analisti tregon emrat që duhet të largohen
25/12 01:30