E vërteta mbi cigaret elektronike dhe pajisjet e tjera alternative
31/08/2019 05:45

Ndërsa ngjarja që një sëmundje misterioze e mushkërive që ka prekur disa persona në SHBA dhe që i ka marrë jetën njërit prej tyre, ende po hetohet nga autoritetet, çfarë dihet deri tani është se ndër të tjera, të prekurit janë përdorues të ‘cigareve elektrike’ apo ‘elektronike’.

Shkrumbohen nga zjarri dy banesa në Berat/ Familjet në qiell të hapur
30/03 17:43
Britania, 2 mln të infektuar?!/ Të infektuar më pak, por shtohen rastet e vdekjeve
30/03 16:34
Ndëshkohen 157 persona/ Dolën për shëtitje gjatë fundjavës
30/03 16:33
11 viktima/ Shërohet një e moshuar nga Durrësi. Të prekurit shkojnë në 223
30/03 16:30
Maskat e burgut/ Kosovë, i qepin të rinjtë në qendrën korrektuese
30/03 16:26
Top News – Rrëfimi i Valbonës/ Puna nuk më tremb, merak vajzën
30/03 16:24
Edicioni Informativ, 30 Mars 2020, Ora 15:00
30/03 16:05
Aplikimi për pagën e luftës/ Në prill do jepen 26 mijë lekë për çdo të punësuar apo vetëpunësuar
30/03 15:33
Durrës, mbyllet tregu/ Tregëtarët e vegjël do shpërndahen në një hapësirë më të madhe
30/03 15:28
Në treg me rregullat e reja Shumë persona nuk arritën të marrin lejen për pazar
30/03 15:25
Aplikacioni për lirinë e kufizuar/ Shumë qytetarë nuk arrijnë të marrin lejen për të dalë
30/03 15:22
Shtohen të infektuarit/ Zgjerohet harta në Korçë, Vaun e Dejës dhe në Tropojë
30/03 15:19
“Adopto një gjysh e gjyshe”, njihuni me nënë Hatixhenë që dhuroi pensionin për familjet në nevojë
30/03 15:08
Top News – 85200 të prekur/ Spanja kalon dhe Kinën
30/03 14:49
Top News -Habit presidenti Bjellorus/ Kundër koronës, pini vodka!
30/03 14:47
Kohë pandemie/ Mblidhet Komisioni i Shëndetësisë, miratohen 3 Akte Normative
30/03 14:15
Top News – Lëvizje për shëtitje: 157 shtetas të gjobitur në 24 orë
30/03 14:02
Top News – Dëshmia e 26-vjeçares mësuese: Si e mposhta koronën
30/03 14:01
Top News – Nuk përqafon dot të birin: Infermieri shpërthen në lot, Pa koment
30/03 13:53
Top News – Notre Dame e Montreal: Bien këmbanat për të infektuarit, Pa koment
30/03 13:53